دیدار کارکنان با نماینده امام جمعه شهرستان بندرلنگه

کارکنان بهزیستی بندرلنگه به مناسبت بزرگداشت هفته بهزیستی و با هدف استفاده از رهنمودهای امام جمعه با نماینده امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان در این دیدار که پس از ارائه گزارش عملکرد و فعالیتهای بهزیستی از سوی عبدالمحمد هاشم زاده رئیس بهزیستی بندرلنگه، حجه الاسلام والمسلمین حسین فقیهی با تبریک هفته بهزیستی، از خدمات عام المنفعه و تخصصی سازمان به جامعه هدف تقدیر و با توجه به آمار طلاق بر ضرورت مشاوره قبل از ازدواج تاکید کرد.

نشست خبری رییس با اصحاب رسانه

همزمان با فرا رسیدن ایام گرامیداشت و با هدف تشریح و ارائه عملکرد و خدمات سازمان بهزیستی شهرستان قشم در دفتر مدیریت  اين اداره برگزارگرديد .

به گزارش روابط عمومي بهزيستي هرمزگان در این نشست کیانی رييس اداره بهزيستي قشم ضمن تقدير و تشكر از حضور خبرنگاران و تبريك هفته بهزيستي ، عملكرد و وظايف حوزه هاي مختلف اين اداره را براي خبرنگاران تشریح کرد و از اصحاب رسانه ی شهرستان خواست جهت انعکاس فعالیت ها و خدمات بهزیستی به جامعه این اداره را یاری نمایند.

وی به شعار امسال هفته بهزيستي « ايراني با نشاط ، با بهتر زيستن » اشاره كرد و ضمن تشريح اهداف بهزیستی در واحدهاي تحت نظارت و پيگيري پرونده هاي تحت پوشش اين شهرستان گفت : خيرين بازوان توانمند بهزيستي هستند و براي تحقق آرمان ها و اهداف عاليه سازمان، نياز به همراهي وهمياري بيشتر اين عزيزان مي باشد .

کیانی مهمترین اهداف حال حاضر بهزیستی را فعالیت در زمینه پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و معلوایتها عنوان و برلزوم مشارکت سایر دستگاهای اجرایی در این راستا تاکید کرد .

دیدار کارکنان بهزیستی با امام جمعه اهل تسنن شهرستان قشم

به مناسبت فرارسیدن هفته بهزیستی کارکنان بهزیستی با امام جمعه اهل تسنن  شهرستان قشم دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان در این دیدار رئیس بهزیستی شهرستان قشم با تشریح عملکرد بهزیستی شهرستان در یک سال گذشته به  طور خلاصه به پاره ای از اقدامات انجام شده اشاره ای کرد وگفت بهزیستی نهادی حمایتی است که تا کنون درحد وسع و توان خود به نیازمندان و معلولین خدمت کرده است کیانی در مورد موانع و مشکلات و چالشها مطالبی ارائه نمود .

در ادامه امام جمعه شهرستان قشم با تبریک به مناسبت هفته بهزیستی گفت بهزیستی خدمات قابل قبول و ارزندهای را به جامعه هدف ارائه می نماید.

 خطیب امام جمعه اهل تسنن  افزود بهزیستی با توجه به خدمات ارزنده اش هنوز ناشناخته مانده است و مسئولین بهزیستی باید با اطلاع رسانی کامل و صحیح مردم را با این نهاد بیشتر آشنا سازند.

وی گفت : با توجه به اینکه یکی از مهمترین فعالیتهای بهزیستی یاری رساندن به نیازمندان است مردم باید در حد تواتنشان در راستای اهداف بهزیستی مشارکت داشته باشند. .

 امام جمعه اهل تسنن  افزود : کار کردن برای معلولین و خدمت به خلق خدا عین عبادت است و  با پاداش های مادی شاید نتوانیم گوشه ای از زحمات شما را جبران نماییم .

برگزاری کمیسیون وتشخیص معلولیت و بازدید از مرکز توانبخشی جناح

چهارمین کمیسیون تشخیص و تعیین معلولیت سال1395 با حضور کارشناسان ستادی توانبخشی بهزیستی هرمزگان ویژه معلولان در بهزیستی شهرستان بستک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان علی غنایی رئیس اداره بهزیستی شهرستان بستک ضمن گرامیداشت هفته بهزیستی ، هدف از برگزاری این کمیسیون را تشخیص و ارزیابی دقیق وضعیت و نوع درصد معلولیت و از کارافتادگی معلولین و مددجویان جهت دریافت  انواع خدمات توانبخشی،حفظ امنیت و ارامش روحی و روانی و جسمانی مددجویان و معلولین و کمک به خانواده های بی بضاعت و تحت حمایت بهزیستی عنوان کرد.

وی کاهش هزینه ایاب و ذهاب معلولین به مرکز استان جهت شرکت در کمیسیون تشخیص معلولیت را از دیگر مزایای برگزاری این کمیسیون عنوان کرد .

در ادامه کارشناسان توانبخشی بهزیستی هرمزگان وشهرستان بستک از مرکز توانبخشی جناح بازدید کردند.

منوی اصلی