اولین جلسه شورای مشارکت های مردمی بهزیستی بندرعباس

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان معاون فرماندار بندرعباس گفت: حضور خیرین و مشارکت های مردمی نقش مهمی در روند اجرای بخشی از فعالیت های بهزیستی دارد.

علی نکویی در این جلسه با بیان اینکه کمک به ایتام و رفع موانع اشتغال برای جامعه هدف بهزیستی از جایگاه ویژه ای در نزدخداوند برخوردار است اظهار داشت: برای رفع موانع ، در بحث فعال سازی جامعه خیرین ، بیش از پیش در کنارخیرین عزیز هستیم و همواره از آنان حمایت خواهیم کرد.

وی یکی از دغدغه های دولت را کمبود اعتبارات دولتی و توجه خیرین در رفع این مشکل عنوان کرد و افزود: امید است با آسیب شناسی که انجام می گیرد دغدغه و مشکل اشتغال مددجویان نیز مرتفع گردد.

مدیر بهزیستی شهرستان بندرعباس نیز با ارائه عملکرد مشارکت های مردمی در سه بخش دولتی ، هیئت امنایی و خیریه بر شفاف سازی و ارائه مستندات لازم در راستای جلب مشارکت های مردمی در بهزیستی تاکید کرد.

" علیرضا صداقت پیشه " با تقدیر از خیرین ، از آنان به عنوان پشتوانه ای محکم برای بهزیستی نام برد و عنوان کرد: کار خیرین به هر شکل که باشد کار خیر است که این کار خیر به سوی افراد معلول و نیازمند سوق داده می شود.

وی در ادامه افزود: رسیدگی به بخش آسیب دیده جامعه ، باعث کاهش نیاز نیازمندان و  ایتام ، طلاق ، اعتیاد و ... خواهد شد.

در ادامه این جلسه هر یک از خیرین حاضر در جلسه به بیان راهکارهایی در جهت رفع موانع آسیب و آسیب شناسی پرداختند .

برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از بیماری های رفتاری

در بهزیستی بندرعباس برگزار شد

برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از  بیماری های رفتاری

 

به همت اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس و با همکاری مرکز بهداشت این شهرستان ، دوره آموزشی بیماری های رفتاری در راستای آشنایی مربیان ، مددکاران و روانشناسان مراکز بهزیستی با بیماری های رفتاری و شناسایی این بیماری در مددجویان ارجاع شده به بهزیستی  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان هرمزگان: " علیرضا صداقت پیشه "مدیر بهزیستی شهرستان بندرعباس گفت : برگزاری دوره آموزشی در خصوص بیماری های پرخطر رفتاری ویژه مربیان ، مددکاران و روانشناسان مراکز بهزیستی سهم بسزایی در شناسایی بیماری های رفتاری پرخطر در مددجویان مراکزبهزیستی دارد.

در این دوره آموزشی 35 نفر از کارکنان بهزیستی باتوضیحات " مهرالملک عباسلو" کارشناس مامایی مرکز بهداشت بندرعباس  با مطالب آموزشی شامل بیماری های آمیزشی، شایع ترین  بیماری های آمیزشی ، علائم هفتگانه بیماری های آمیزشی ، راههای انتقال بیماری های آمیزشی آشنا شدند.

برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از بیماری های رفتاری (2)

به همت اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس و با همکاری مرکز بهداشت این شهرستان ، دوره آموزشی بیماری های رفتاری در راستای آشنایی مربیان ، مددکاران و روانشناسان مراکز بهزیستی با بیماری های رفتاری و شناسایی این بیماری در مددجویان ارجاع شده به بهزیستی برگزار شد.

بیماری رفتاری

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان : " علیرضا صداقت پیشه "مدیر بهزیستی شهرستان بندرعباس برگزاری دوره آموزشی در خصوص بیماری های پرخطر رفتاری ویژه مربیان ، مددکاران و روانشناسان مراکز بهزیستی را در شناسایی بیماری های رفتاری پرخطر در مددجویان بسیار مهم دانست.

در این دوره آموزشی " مهرالملک عباسلو" کارشناس مامایی مرکز بهداشت با حضور 35 نفر از کارکنان بهزیستی موارد بیماری های آمیزشی، شایع ترین بیماری های آمیزشی ، علائم هفتگانه بیماری های آمیزشی ، راههای انتقال بیماری های آمیزشی را تشریح کرد.

برگزاری کارگاه آموزشی " نقش مشاوره در پیشگیری از طلاق" در بهزیستی شهرستان بندرعباس

کارگاه آموزشی یکروزه با عنوان" نقش مشاوره در پیشگیری از طلاق" با همکاری معاونت پیشگیری اداره کل بهزیستی هرمزگان و انجمن ساحل سلامت در سالن اجتماعات اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان در این دوره آموزشی که با حضور 40 نفر از مشاوران و روانشناسان مراکز مشاوره و کاهش طلاق  برگزار شد مباحث تعریف طلاق ، تغییر هویت و شخصیت ، مراحل طلاق ، مراحل انتقال ، انواع طلاق ، انواع مراجعین طلاق ، گریز ناپذیری طلاق ، مراحل مشاوره ، اهداف مداخله روانشناختی و محورهای مداخله روانشناختی به مدت 8 ساعت توسط " داوود بهزاد" از مشاورین و روانشناسان بهزیستی هرمزگان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1