امور داوطلبان و همیاران

سازمان بهزیستی استان تهران در راستای خدمات رسانی به افراد آسیب دیده و در معرض آسیب جامعه نیازمند همکاری و مشارکت متخصصین داوطلب خیر می باشد.

داوطلبین محترم می توانند جهت ثبت نام به ستادهای بهزیستی کلیه شهرستانهای استان تهران و همچنین سایت: WWW.Behzistitehran.ORG.IR مراجعه نمایند و یا با شماره 88879158 تماس بگیرند که حضور داوطلبین در جمع خانواده بهزیستی مایه دلگرمی همکاران و خشنودی خداوند است.

 تعریف ما از داوطلبان افتخاری:
به کسانی اطلاق می شود که صرفاً با قصد و نیت خدمت رسانی به جامعه هدف با سازمان بهزیستی همکاری می نمایند، در واقع داوطلب افتخاری بدون هیچگونه چشمداشت مادی تنها برای رضای خدا و با اهداف انسان دوستانه ارائه خدمت می نماید.
هدف سازمان می باشد.

 گروههای متخصص مورد نیاز واحدهای اجرائی سازمان بهزیستی استان تهران:
1- گروههای پزشکی و پیراپزشکی شامل: پزشکان عمومی و متخصص، فیزیوتراپ، کاردرمان، شنوائی شناس‌، بینائی سنج‌، پرستار و روانشناس.
2- گروههای آموزشی، فرهنگی، هنری، ورزشی شامل: دبیران، اساتید دانشگاهها، روحانیون، هنرمندان، مربیان ورزش می باشد.
3- گروههای حقوقی شامل: کارشناسان و مشاوران حقوقی، وکلای دادگستری، اعضای کانون وکلای دادگستری.
4- گروههای فنی و حرفه ای شامل: صاحبان مشاغل و صنایع استادکاران و مربیان حرفه آموزی.
5- گروههای مسئولین شامل: مسئولین کشوری است که تمایل دارند ساعاتی از اوقات خود را صرف خدمات رسانی به جامعه هدف سازمان بهزیستی نمایند.
6- گروهای آحاد مردم شامل: کلیه متخصصین و افراد عادی می شود که تمایل همکاری با سازمان بهزیستی را دارند (در صورتی که تخصص و خدمات آنان مورد نیاز واحدهای اجرائی باشد).
 شرایط عمومی گروههای داوطلب افتخاری:
1- داشتن گواهی یا مدرک تحصیلی مرتبط با تخصص مربوطه.
2- برخوردار بودن از سلامت روحی، روانی و اخلاقی به تشخیص کمیته‌جذب.
 نحوه ساماندهی:
پس از تکمیل فرمهای تقاضا نامه و انجام مراحل اداری، داوطلب محترم می تواند در ساعاتی از روز یا هفته در مراکز بهزیستی یا در مکانهای تعیین شده به یک یا چند گروه هدف سازمان خدمت رسانی نماید.
برای داوطلبین محترم یک قرارداد با عنوان توافق نامه متقابل تنظیم می گردد که یک نوع سند همکاری خیرخواهانه و افتخاری برای ایشان محسوب می گردد و برای کسانی صادر می گردد که یک روز تمام یا بیش از یک روز در هفته با مراکز همکاری خواهند داشت و کارت شناسائی نیز برای داوطلبین در صورت لزوم صادر می گردد که نشانگر حسن نیت آنان در ارائه خدمات به جامعه.
 قابل توجه خیرین و نیکوکاران محترم:
سازمان بهزیستی استان تهران در راستای خدمات رسانی به جامعه هدف خود (نیازمندان، ایتام، معلولین، سالمندان، کلیه آسیب دیدگان اجتماعی و افراد در معرض آسیب) و به منظور تسهیل در جذب کمکهای هموطنان عزیز با همکاری بانک سامان اقدام به ایجاد:
1- پایگاه اینترنتی از طریق بانک سامان به آدرس: www.behzistitehran.Sep.Ir
2- شماره حساب: 3332-0555-8611-6219 از طریق کارتهای شتاب Atm قابل واریز می باشد.
3- شماره‌حساب متمرکز: 2-555333-710-801بانک سامان قابل واریز از تمامی شعب بانک سامان.
4- شماره حساب 90177 بانک ملی شعبه دارائی کد 1204 به نام مشارکتهای مردمی سازمان بهزیستی استان تهران.
کمکهای شما هموطنان یاری دهنده و پشتیبانی ما در خدمات رسانی به نیازمندان می باشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی