امروز : شنبه, 03 اسفند 1398
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE

هفته ملی کودک فرصتی مغنتم برای پاسخ به نیازهای خلاقانه و مبتکرانه در کودکان

 

 

نشست هم اندیشی گرامیداشت هفته ملی کودک در محل دفتر مدیریت بهزیستی بندرعباس با حضور نمایندگانی از بهزیستی ، مرکز بهداشت و هلال احمر شهرستان بندرعباس برگزار شد .

افسانه پورمحمود معاون بهزیستی بندرعباس بزرگداشت هفته ملی کودک را فرصتی مناسب جهت انجام فعالیتهای کمی و کیفی در پاسخ به نیازهای کودکان امروز برشمرد.

وی اظهار داشت:ضمن اهتمام به شعار هفته ملی کودک با عنوان آینده را باید ساخت در سالجاری و با توجه به تقارن زمانی این هفته با ایام ماه صفر محوریت برنامه های این هفته باید در راستای نهادینه کردن ارزش های تربیتی و انسان ساز عاشورا وجهاد در راه خدا و ترویج فرهنگ ارزشهای ایرانی و اسلامی در مهدهای کودک تحت نظارت سازمان باشد.

افسانه پورمحمود اضافه کرد: در هفته ملی کودک باید مهدهای کودک و متولیان امر بر سنت های بومی ،محلی و منطقه ای توجه ویژه داشته باشند .

پورمحمود غباروبی گلزار شهدا با حضور کودکان مهدهای کودک ،اجرای طرح یک وعده غذای گرم ،برگزاری کارگاههای آموزشی ویژه مدیران و مهدهای کودک ،استفاده کودکان با نیازهای ویژه از فرصت های موجود در کانون پرورش فکر ی کودکان ونوجوانان ، برگزاری جشنواره کودک و کتاب را از اهم ویژه برنامه های این هفته برشمرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک