امروز : دوشنبه, 31 تیر 1398

تشکیل جلسه کمیته مناسب سازی اماکن و مبلمان شهری ویژه معلولان در بندرعباس

 

اولین کمیته مناسب سازی اماکن و مبلمان شهری با حضور مهندس رضایی معاون هماهنگی  امور عمرانی فرماندار در محل سالن کنفرانس فرمانداری شهرستان بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ مهندس رضایی معاون امور عمرانی فرماندار در این نشست حمایت از معلولان و جانبازان و خدمت رسانی به آنها را وظیفه دینی و انسانی دانست و عنوان کرد :توجه به مناسب سازی اماکن مذهبی در سطح شهرستان نیاز به نظارت دقیق دستگاههای متولی دارد.

صفورا دریاپیمای هرمزی سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس به ارائه تعریفی از مناسب سازی و نقش کمیته پرداخت و تصریح نمود:حمایت از حقوق معلولین همانند سایر شهروندان عادی از وظایف دستگاههای متولی می باشد و ارزش و شان کرامت انسانی معلولین باید حفظ شود .

رئیس بهزیستی بندرعباس افزود:عدم مناسب سازی یکی از مشکلات عمومی عدم حضور معلولین در جامعه به شمار می رود.

سرپرست بهزیستی بندرعباس اضافه کرد:سهولت برای دسترسی معلولین به خدمات و امکانات رفاهی در جامعه باید در اولویت امور قرار گیرد و باید شرایطی فراهم شود تا معلولین نیز بتوانند در اجتماع نقش موثر و تاثیر گذاری را داشته باشند.

گفتنی است در این جلسه در زمینه برنامه ریزی هاو  اقدامات اجرایی در بحث رفع موانع و مشکلات مناسب سازی بین اعضا بحث و تبادل نظر صورت گرفت و راهکارهایی نیز در این خصوص ارائه گردید.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک