امروز : سه شنبه, 21 آبان 1398

تشکیل جلسه کمیته مناسب سازی اماکن و مبلمان شهری ویژه معلولان در بندرعباس

 

اولین کمیته مناسب سازی اماکن و مبلمان شهری با حضور مهندس رضایی معاون هماهنگی  امور عمرانی فرماندار در محل سالن کنفرانس فرمانداری شهرستان بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ مهندس رضایی معاون امور عمرانی فرماندار در این نشست حمایت از معلولان و جانبازان و خدمت رسانی به آنها را وظیفه دینی و انسانی دانست و عنوان کرد :توجه به مناسب سازی اماکن مذهبی در سطح شهرستان نیاز به نظارت دقیق دستگاههای متولی دارد.

صفورا دریاپیمای هرمزی سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس به ارائه تعریفی از مناسب سازی و نقش کمیته پرداخت و تصریح نمود:حمایت از حقوق معلولین همانند سایر شهروندان عادی از وظایف دستگاههای متولی می باشد و ارزش و شان کرامت انسانی معلولین باید حفظ شود .

رئیس بهزیستی بندرعباس افزود:عدم مناسب سازی یکی از مشکلات عمومی عدم حضور معلولین در جامعه به شمار می رود.

سرپرست بهزیستی بندرعباس اضافه کرد:سهولت برای دسترسی معلولین به خدمات و امکانات رفاهی در جامعه باید در اولویت امور قرار گیرد و باید شرایطی فراهم شود تا معلولین نیز بتوانند در اجتماع نقش موثر و تاثیر گذاری را داشته باشند.

گفتنی است در این جلسه در زمینه برنامه ریزی هاو  اقدامات اجرایی در بحث رفع موانع و مشکلات مناسب سازی بین اعضا بحث و تبادل نظر صورت گرفت و راهکارهایی نیز در این خصوص ارائه گردید.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

شهدای اداره کل بهزیستی استان هرمزگان

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک