امروز : سه شنبه, 21 آبان 1398

برگزاری اولین نشست هم اندیشی و تعاملی کارشناسان حوزه مشارکتهای مردمی در بندرعباس

 

 

اولین نشسست هم اندیشی و تعاملی کارشناسان حوزه مشارکتهای مردمی؛اشتغال،مسکن و مراکز غیر دولتی به ریاست صفورا دریاپیمای هرمزی سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس در محل دفتر مدیریت این اداره برگزارشد

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ صفورا دریاپیمای هرمزی در حاشیه برگزاری این نشست اظهارداشت:  مراکز غیر دولتی همکار و بازوان توانمند بهزیستی در افزایش میزان رضایتمندی جامعه هدف به شمار می روند و بهزیستی قطعا بدون تعامل و همراهی سازنده انجمن های غیر دولتی قادر به پاسخگویی و ارائه خدمات در سطح وسیع و گسترده به اقشار مختلف جامعه هدف تحت حمایت نخواهد بود.

 سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس اذعان داشت: باید از ظرفیت ها و پتانسیل موجود در جامعه به نفع گروه های هدف استفاده کرد.

 وی توانمندی سازی واشتغال مددجویان را از اولویت های  سازمان بهزیستی برشمرد و خواستار انجام برنامه ریزی منسجم و هدفمند در این زمینه شد.

 صفورا دریاپیمای هرمزی گفت:باید برای رسیدن به اشتغال پایدار تلاش مضاعف صورت گیرد تا به استقلال مددجویان و خروج آنها از چرخه حمایت منجر شود .

رئیس بهزیستی بندرعباس موضوع مشارکتهای مردمی و بهره گرفتن از کمکهای خیرین را نوعی حمایت و مساعدت به دولت دانست و تصریح کرد :استان هرمزگان به عنوان پایتخت اقتصادی از جایگاه در خور ویژه ای برخوردار است و می تواند شرایط و بستر مناسبی برای جلب مشارکتها به شمار آید .

صفورا دریاپیمای هرمزی ادامه داد:یکی دیگراز دغدغه ها و اولویت های سازمان بهزیستی را تامین مسکن مددجویان عنوان و تاکید کرد: باید بیش از گذشته به این مهم پرداخت و منابع ارزشمند  غنی را برای سرمایه گذاری در پروژه های مسکن پیدا کرد.

 در ادامه هریک ازکارشناسان حاضر در این نشست به بیان نقاط قوت ، ضعف و بررسی موانع و مشکلات پیش رو در راستای ارائه خدمات مطلوب تر به جامعه هدف پرداختند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

شهدای اداره کل بهزیستی استان هرمزگان

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک