امروز : سه شنبه, 21 آبان 1398

کمیته جمع اوری زکات فطره در بندرعباس تشکیل شد

 

 

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ همزمان با روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و در آستانه فرا رسیدن عید سعید فطر کمیته جمع اوری زکات فطریه  در محل دفتر مدیریت این اداره به ریاست صفورا دریاپیمای هرمزی سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس برگزار شد.

ربیس بهزبستی بندرعباس ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر گفت: باید با بهره گیری از فرصتهای معنوی روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و نیز عید عظیم و نورانی فطر در راستای ارائه خدمات مطلوب به اقشار ضعیف و محروم جامعه هدف نیازمند تحت پوشش بهره برد.

این مقام مسول ادامه داد:  جمع اوری زکات فطر باید همراه با برنامه ریزی منسجم و هماهنگ صورت پذیرد.

سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس اظهار کرد:  موسسات خیریه ای که تحت نظارت و دارای مجوز از سازمان هستند باید با هماهنگی ودر چارچوب قانون و مقررات اقدام به جمع اوری وجوه زکات فطره نمایند.

گفتنی است امسال بهزیستی بندرعباس به منظور جمع اوری زکات فطره. اقدام به راه اندازی 6 پایگاه به صورت استقرار صندوق های ثابت در مکانهای از پیش تعیین شده همچون بهزیستی استان و شهرستان, انجمن روشندلان, شیرخوارگاه, دانشگاه علمی و کاربردی و تامین اجتماعی بهزیستی و کودکان خیابانی با هدف مساعدت و حمایت از جامعه هدف تحت پوشش خود نموده است

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

شهدای اداره کل بهزیستی استان هرمزگان

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک