امروز : پنج شنبه, 25 مهر 1398

تشکیل ستاد مدیریت بحران در بهزیستی بندرعباس

 

ستاد مدیریت بحران به ریاست هادی مرادی سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس تشکیل شد .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ رئیس بهزیستی بندرعباس با تبریک سال نو ، وقوع حوادث و بلایای طبیعی اخیر در کشور را یادآور شد و اظهار داشت : حوادث و سوانح بلایای طبیعی خطرات جدی است که همواره در کشور شاهد بروز آنها هستیم .

وی گفت :در کشور ما وقوع چنین حوادثی بیشترین آسیب را متوجه افراد آسیب پذیر می نماید که جز جامعه هدف ما محسوب می شوند .

مرادی ادامه داد:سوانح طبیعی یکی از تهدیداتی است که کشور ما را فرا گرفته است .

وی با اشاره به اینکه بهزیستی متولی جامعه آسیب پذیر یعنی کودکان بی سرپرست ،زنان سرپرست خانوار ،سالمندان ،معلولین است اذعان داشت : این سازمان باید هر لحظه این آمادگی را  داشته باشد که در زمان بروز سوانح طبیعی و غیر طبیعی از مددجویان خود محافظت نماید .

مرادی یادآور شد:  ما باید در همه حوزه ها اعم از تخصصی ،حمایتی ،عمومی آمادگی لازم را جهت ارائه خدمات و آموزشهای مورد نیاز در این رابطه داشته باشیم.

این مقام مسئول از راه اندازی پایگاه های سیار اطلاع رسانی خدمات و فعالیت های سازمان به عموم مردم ،استقرار اورژانس اجتماعی به منظور شناخت و شناسایی هرچه بیشتر آحاد مردم با فعالیتها و خدمات این واحد پس از وقوع حوادث و بلایای طبیعی که همان مداخلات روانی و اجتماعی پس از بلایا می باشد ونیز ایجاد مهدکودک موقت و آمادگی کامل این اداره و کلیه واحدهای تحت نظارت جهت پذیرش افراد آسیب دیده و یا در معرض ناشی از حوادث طبیعی و غیر طبیعی خبر داد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک