امروز : جمعه, 01 شهریور 1398

آیین تحویل سال نو در مرکز توانبخشی خیرالنسا عباسی جناح

 

 

با هدف ایجاد شادی و نشاط برای معلولین مرکز توانبخشی و همچنین نکوداشت رسوم تحویل سال ، آیین تحویل سال نو در مرکز توانبخشی خیرالنسا عباسی جناح برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ، در این مراسم حسینی قتالی فرماندار محترم شهرستان بستک از برگزاری این مراسم در مرکز توانبخشی ابراز خرسندی کرد و ضمن تبریک سال نو از تمام دست اندر کاران این برنامه معنوی تجلیل کرد.

حاج اقای قائدی امام جمعه شهرستان بستک نیز ضمن تبریک سال نو این حرکت پسندیده را شایسته تقدیر دانسته و مراتب تشکر خود را ابراز نمود.

بخشدار جناح نیز سال نو را تبریک گفت و بیان کرد : امیدوار است سال جدید سالی توام با سلامتی، تندرستی و دوستی و مودت بین تمام اعضای جامعه باشد.

غنایی رییس بهزیستی بستک ، برگزاری چنین مراسم هایی در مرکز توانبخشی را راهی برای معرفی بیشتر این مرکز به جامعه عنوان کرد  و گفت : افراد دارای معلولیت نیز حق دارند از شادی و حضور در آیین های مختلف برخوردار باشند.

در پایان از دست اندرکاران این مراسم نیز تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است این برنامه با حضورو همراهی  فرماندار ، امامان جمعه، بخشداران، رئیس اداره بهزیستی و جناح ، تسهیلگران برنامه توانبخشی مبتنی بر جامعه، رئیس اداره میراث فرهنگی ، آرایشگاه کوهیچ لند و خیرین برگزار شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک