امروز : دوشنبه, 31 تیر 1398

بازدید همسر استاندار هرمزگان از توانمندی های افراد دارای معلولیت

 

دکتر حیدری همسر استاندار هرمزگان به همراه کریمی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان از کارگاههای حرفه آموزی و تولیدی انجمن ضایعات نخاعی بازدید کرد .

دکتر حیدری همسر فریدون همتی استاندار هرمزگان و نماینده عالی دولت در استان به اتفاق مهندس اسما کریمی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان از کارگاههای حرفه آموزی و تولیدی انجمن ضایعات نخاعی استان بازدید به عمل آورد .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ حیدری در جریان این بازدید با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان سال حمایت از کالای ایرانی اظهار کرد:اولین گام در جهت تحقق این شعار خود باوری و ایمان به داشته ها و توانمندی های فردی است که می بایست همه افراد جامعه را با نگاه به دور از تبعیض توانمند ساخت و در مسیر اشتغال پایدار و مناسب رهنمود شد.

حیدری توانمندیهای معلولین را در راستای تولید کالاهای ساخت داخل ستودنی و ارزشمند توصیف کرد و خواستار حمایت همه جانبه مسئولین دستگاههای اجرایی استان با هدف حمایت از محصولات و تولیدات استان شد.

گفتنی است در ادامه این بازدید دکتر حیدری ضمن بازدید از کارگاههای مختلف ، با توضیحات فرشید معنایی مدیر عامل انجمن ضایعات نخاعی با دستاوردها و فعالیتها و خدمات مورد ارائه در این انجمن آشنا شد .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک