امروز : چهارشنبه, 01 خرداد 1398

برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و غذای محلی در فین

 

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر نمایشگاه صنایع دستی و مواد غذایی ومحلی ویژه بانوان با هدف نمایش توانمند سازی زنان در محل پارک بانوان و شادی بخش فین و رضوان و با حضور رفیعی بخشدار و جمعی از مسئولین ادارات مستقر در بخش فین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان؛ این نمایشگاه با برنامه هایی از قبیل مسابقه آشپزی بین بانوان ، مسابقه طناب کشی و اجرای دکلمه توسط گروهی از دانش آموزان همراه بود .

هادی مرادی رییس اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس  هدف از برپایی این نمایشگاه را اشاعه فرهنگ و هنر اصیل بانوان این منطقه و به نمایش گذاشتن توانمندی های زنان تحت حمایت بهزیستی عنوان کرد و گفت : برگزاری چنین نمایشگاه هایی از زوال هنرهای بومی در منطقه جلوگیری می کند.

رفیعی بخشدار منطقه  فین نیز اظهار داشت : منطقه فین دارای توانمندیهای بالقوه ای هستند که باید به صورت بالفعل درآید .

وی همچنین به وضعیت اشتغال و درآمد زایی بانوان این  منطقه و حفظ و نشر صنایع بومی و منطقه ای اشاره کرد و خواستار توجه ویژه مسئولین استانی به موضوع اشتغال و کار افرین زنان شد.

یاداور می شود این نمایشگاه به همت مجتمع خدماتی حمایتی بهزیستی بخش فین و با مشارکت دهیاری شورای اسلامی برگزار و با استقبال بسیار خوب و چشمگیری از سوی مسئولین و مردم منطقه مواجه شد

همچنین خدماتی از قبیل ویزیت رایگان توسط پزشک عمومی انجام تست قند و فشار خون نیز در این نمایشگاه به مردم و بازدید کنندگان ارائه شد .

 در پایان نیز به نفرات برتر شرکت کننده در مسابقه اشپزی و رشته های ورزشی دارت و طناب کشی به رسم یادبود جوائزی اهدا شد .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک