امروز : چهارشنبه, 01 خرداد 1398

برگزاری جشنواره فرهنگی، سنتی در شهرستان بستک

 

جشنواره فرهنگی، سنتی با حضور مسئولین ارشد شهرستانی از جمله فرماندار، رئیس بهزیستی و دیگر روسای دستگاه های اجرایی شهرستان بستک افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ این جشنواره با هدف معرفی فرهنگ بومی بستک و محصولات سنتی آن توسط نونهالان و کودکان که با لباس های فرهنگی بومی منطقه حضور داشتند اجرا شد.

فرماندار شهرستان ضمن نکوداشت ایام دهه مبارک فجر این گونه اقدامات فرهنگی را تحسین و بیان داشت : یکی از برکات انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی تلاش در جهت معرفی و حفظ هویت بومی و اسلامی شهرستان بستک بوده و باید این آداب و رسوم و محصولات خاص فرهنگ بستک را به اقشار جامعه از طریق چنین جشنواره هایی معرفی کرد.

آقای غنایی ریاست محترم بهزیستی شهرستان بستک ضمن توضیح و تشریح غرفه های مختلف این جشنواره اذعان داشت : یکی از حوزه های قابل توجه بهزیستی، آموزش فرهنگ شهرستان به کودکان سن مهد از طریق چنین جشنواره هایی است که در سایه پر برکت انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی میسر شده است. 

در پایان این جشنواره که به همت مربیان مهد و مجتمع بهزیستی کوهیچ برگزار شد از خانواده معظم شهید سرافراز این روستا تجلیل شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک