امروز : دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398

نشست معاون بهداری و درمان سپاه هرمزگان با رئیس بهزیستی بندرعباس

سرهنگ بیژنی معاون بهداری و درمان سپاه استان هرمزگان در نشست با هادی مرادی رئیس اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس اظهار داشت : خدماتی که سازمان بهزیستی به افراد دردمند و آسیب پذیر جامعه ارائه می دهد قابل تقیر است و در جایگاه خود ارزش معنوی بسیار بالایی دارد که با هیچ نوع مقیاسی قابل اندازه گیری نمی باشد .

بیژنی اضافه کرد:قطعا خدمات ارزنده ای که سازمان بهزیستی به اقشار آسیب پذیر و محروم جامعه ارائه می نماید به نفع همه مردم است .

معاونت بهداری و درمان سپاه افزود:انجام امور خیرخواهانه و داوطلبانه باید به عنوان یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود تا باعث ایجاد ارتباط عاطفی میان خیرین و جامعه هدف تحت پوشش این سازمان باشد.

هادی مرادی رئیس بهزیستی بندرعباس نیز دراین نشست با ابراز خرسندی از تعامل ایجاد شده بین دو نهاد بیان داشت :بسیار خرسندیم که امروز میزبان مجموعه سپاه هستیم امیدواریم که این نشست ها و تعاملات سر منشا خدمات ارزنده و قابل توجهی برای جامعه هدف تحت حمایت ما باشد و هردو مجموعه بتوانند از ظرفیتهای یکدیگر بهره مند شوند .

مرادی در ادامه به بیان بخشی از فعالیتها و خدمات مورد ارائه سازمان در حوزه های توانبخشی،پیشگیری،امور اجتماعی و مشارکتهای مردمی به جامعه هدف تحت پوشش و آحاد مردم پرداخت و بیان داشت:دغدغه های  حاضر ما مشکلات درمانی و دارویی کودکان مقیم در شیرخوارگاه می باشد که بعضا مجهول الهویه و فاقد سرپرست هستند واز بدو پذیر ش در مرکز نگهداری شیرخوارگاه بدلیل بالا بودن هزینه های درمانی با چالشها و مشکلات متعددی مواجه هستیم .

 سرپرست اداره بهزیستی بندرعباس با بیان اینکه اعتبارات دولتی پاسخگوی رفع نیازهای درمانی این کودکان نمی باشد عنوان داشت:این کودکان فرزندان این مرز و بوم هستند که اینک به امانت نزد ما نگهداری می شوند .

وی ابراز امیدواری کرد مسئولین و خیرین توجه و عنایت ویژه ای به این کودکان داشته باشند و در زمینه درمان و نیازمندیهای پزشکی کودکان شیرخوارگاه یاری رسان سازمان بهزیستی باشند .

شایان ذکر است بیژنی معاونت بهداری و درمان سپاه استان در این نشست آمادگی خود را جهت ارائه هرگونه خدمت و در اختیار قرار دادن ظرفیت های پزشکی و درمانی مجموعه تحت امر خویش به کودکان مقیم درشیرخوارگاه اعلام کرد .

در ادامه سرهنگ بیژنی معاون بهداری و درمان سپاه استان هرمزگان به اتفاق هیات همراه از مرکز معلولین ذهنی حبیب ابن مظاهر بازدید کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک