امروز : دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398

جلسه کمیته مناسب سازی محیط و مبلمان شهری شهرستان بستک

جلسه کمیته مناسب سازی محیط و مبلمان شهری شهرستان بستک با حضور معاون فرمانداری شهرستان بستک در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ احمدی معاون فرماندار شهرستان بستک از دقت و اهتمام بالای ریاست و کارشناسان مرتبط با این حوزه در راستای بهبود وضعیت شهری جهت استفاده معلولین از خدمات آن عنوان کرد: ادارات خود باید پیشقدم در بحث مناسب سازی باشند و وظیفه شان را در جهت فراهم سازی بسترهای لازم به منظور ایجاد برابری استفاده از امکانات انجام دهند.

 غنایی رئیس بهزیستی شهرستان بستک نیز بیان کرد : افراد دارای معلولیت در جامعه نیز ماند سایر اقشار حق استفاده از محیط عمومی و حضور فعال در اجتماع دارند ، بهزیستی به عنوان متولی خدمت رسانی به این قشر تمام اهتمام خود را برای رعایت اصول مناسب سازی در شهرستان بکار گرفته است و لازم است کلیه دستگاهها نیز در این خصوص ما را همراهی کنند.

آقای غنایی ادامه داد : می بایست برای اماکن و ساختمانها راهبردهایی برای مناسب سازی نظیر ایجاد رمپ یا آسانسور یا نرده برای مکانهای شیب دار جهت جلوگیری از سقوط معلولین در نظر گرفته شود.

وی در پایان از همکت اری مسئولین در این خصوص تشکر و عنوان کرد : نکات مرتبط با مناسب سازی در ادارات به خوبی در حال اجرا می باشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک