امروز : چهارشنبه, 01 خرداد 1398

جلسه شورای اداری شهرستان بستک

جلسه شورای اداری با حضور فرماندار و معاون فرمانداری ، امام جمعه شهرستان و روسای دستگاه های اجرایی و همچنین کارشناس انجمن ضایعه نخاعی هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ در این جلسه قائدی امام جمعه شهرستان ضمن تبریک به مناسب ایام هفته وحدت مقدمه ای سیره نبوی و حقیقت محمدیه به عنوان تجلی رحمت واسعه را بیان و ذکر کردند که پیامبر اسلام الگوی یک زندگی اصیل و موفق بوده و باید سرلوحه کار ما قرار گیرد.

در ادامه غنایی رییس بهزیستی شهرستان بستک ضمن گرامیداشت ایام هفته وحدت این روزهای پربرکت را نقطه روشنی در وحدت اسلامی دانسته و به معرفی فعالیت های بهزیستی پرداخته و ذکر کرد: توانمندی های افراد دچار معلولیت کم نیست و اقدامات انجمن ضایعه نخاعی هرمزگان یکی از آنهاست.

در ادامه بهزاد رحیمی مدیر اجرایی انجمن ضایعه نخاعی استان ضمن گرامیداشت میلاد نبی اکرم (ص) و هفته وحدت به تشریح برنامه های این انجمن و منافع فرهنگی برگزاری جشنواره پرداخته و همکاری همه جانبه دستگاه ها را راه حل رسیدن به اجرای موفق این برنامه دانستند که می تواند برگ زرینی از افتخارات شهرستان بستک برای مردم و مسئولین باشد.

حسینی قتالی فرماندار شهرستان نیز در این جلسه ضمن گرامیداشت میلاد نبی اکرم و هفته وحدت و همچنین هفته بسیج بر حضور پر رنگ تر از گذشته در مراسم های این ایام مبارک تاکید داشتند.

وی در ادامه بیان نمود : افتخار ما مدیران دستگاه اجرایی باید خدمت به عموم باشد و باید از نزدیک مسائل مردم را لمس نمود.

در پایان جلسه از مسئولینی که در هفته پدافند غیر عامل همکاری داشته اند نیز تقدیر و تشکر به عمل آمد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک