امروز : چهارشنبه, 01 خرداد 1398

بازدید رئیس اداره بهزیستی بندرعباس از منزل مددجویان تحت پوشش

هادی مرادی سرپرست اداره بهزیستی بندرعباس با حضور در منزل دو نفر از معلولین تحت پوشش واقع در روستای پشت کوه از توابع دهستان چاهستان در فضایی صمیمی از آنها دلجویی کرد و از نزدیک مشکلات و معضلات معیشتی آنان را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ مرادی در جریان این بازدید گفت:یکی از سیاستهای سازمان بهزیستی در بحث توانمند سازی جامعه هدف تحت پوشش پرداخت تسهیلات برای اشتغال است که این مهم باید در دستور کار مددکاران اجتماعی قرار گیرد تا بتوان از این طریق به استقلال نسبی مددجویان کمک کرد و آنان را به سمت و سوی خروج از چرخه حمایت سوق دهد .

وی اظهار کرد:نیازهای مددجویان دارا ی ا بعاد گسترده  ومخلتفی است و در همه زمینه ها از جمله مسکن،اشتغال،درمان،دارو،معیشت،پوشاک،اقلام ضروری،تحصیل وایاب و ذهاب و بسیاری از موارد دیگر را نیز شامل می شود که برای تامین این امور و کمک رسانی به مددجویان باید از خیرین نیز کمک گرفت.

 رئیس بهزیستی بندرعباس افزود:منابع دولتی بسیار محدود و پاسخگوی خیل عظیم جامعه هدف تحت پوشش نمی باشد و از طرفی جامعه هدف بهزیستی بسیار گسترده است که هر یک به نوبه خود و با توجه به شرایط ویژه ای که دارا می باشند نیازمندیهای خاص  متفاوتی را دارند و برخی عوامل سبب می شود که تمام تمرکز سازمان بهزیستی جهت رفع نیاز اساسی موجود به کار گرفته شد .

وی در این دیدار ضمن استماع درددل های معلولین و خانواده های افراد دارای معلولیت جسمی و اعصاب و روان از نزدیک وضعیت معیشتی  هر دو توانخواه تحت پوشش را مورد ارزیابی قرار داد .

گفتنی است روستای پشت کوه از توابع بخش تخت شهرستان بندرعباس ،در شرق استان هرمزگان و در45کیلومتری جاده بندرعباس به میناب  قرار دارد و شغل بسیاری از مردم آن زارعت و دامداری می باشد .     

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک