امروز : سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398

حضور مدیر عامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری بندرعباس در سرای سالمندان لقمان حکیم

همزمان با گرامیداشت روز جهانی سالمند ، نهم مهرماه ، حیدری زاده مدیر عامل سازمان سیما منظر و فضای شهری شهرداری بندرعباس از سرای سالمندان لقمان حکیم شهر تازیان دیدن کرد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ حیدری زاده در حاشیه این بازدید با تبریک روز جهانی سالمند گفت : بسی مایه افتخار و مسرت است که در چنین روز ارزشمندی در جمع بزرگترهای شهرم حضور دارم .

وی ادامه داد :سالمندان سرمایه های اصلی یک جامعه به شمار می روند و حضور آنها مایه برکت می باشد .

 حیدری زاده افزود : سالمندی و پیرشدن یک جریان طبیعی و عمومی در نظام آفرینش است .

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: ما همواره در هر شرایطی باید قدردان زحمات پدران و مادران خود باشیم و این مهم باید از سوی خانواده ها و به خصوص فرزندان در درجه اول اهمیت قرار گیرد.

گفتنی است در جریان این بازدید عیسی واحدی مسئول مرکز سرای سالمندان لقمان حکیم با ارائه توضیحاتی بازدیدکنندگان را با فعالیتها و خدمات مورد ارائه در این مجموعه به سالمندان آشنا نمود .

در این دیدار حیدری زاده به اتفاق جمعی از کارکنان مجموعه شهرداری در جمع  صمیمی و گرم سالمندان حضور یافت وضمن دلجویی با اهدای شاخه ای گل روز سالمند را به این پدران و مادران تبریک گفت.

همچنین در پایان این بازدید از سوی سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس ، چندین اصله نهال به عنوان یادبود کاشته شد .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک