برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته ملی جوان در بندرعباس

همزمان با هفته ملی جوان و در آستانه نیمه شعبان ولادت با سعادت حضرت قائم مهدی موعود (عج) یک دوره جشنواره فرهنگی ورزشی ویژه جوانان در بندرعباس برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان؛ این برنامه به همت موسسه مردم نهاد دریادلان جنوب تحت نظارت حوزه پیشگیری اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس اجرا گردید.

در جریان برگزاری این برنامه جمع کثیری از مسئولان استانی و شهرستانی نیز حضور داشتند این جشنواره با برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی همچون :مسابقات نقاشی ویژه کودکان ،نقش حنا،پخت غذاهای بومی و محلی ،برگزاری مسابقات ورزشی و تجلیل از جوانان موفق نیز همراه بود.

بهروزاکرمی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با حضور در این جشنواره فرهنگی ورزشی اظهار داشت : باید برای خدمات دهی موفق به جوانان استان ،بر اساس برنامه مدون عمل کرد.

 وی گفت:هر چقدر بتوانیم در حوزه جوان فعالیت مثمر ثمر داشته باشیم به همان اندازه در کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی در جامعه گام های استواری را برداشته ایم .

این مقام مسئول اذعان داشت:همه دستگاههای اجرایی با کمک گرفتن  ومشارکت دادن موسسات مردم نهاد باید بتوانند در امر ساماندهی جوانان برنامه های مطلوب و مدونی را در دستور کار خود قرار دهند گفتنی است در حاشیه برگزاری این جشنواره ،غلامعلی دانشور مدیر کل اداره ورزش جوانان استان ،حسین پور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ،ابراهیمی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری بندعباس و سایر مسئولان استانی وشهرستانی  نیز حضور داشتند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1