بازدید مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری هرمزگان از ساختمان در حال احداث مرکز معلولین جهش

دکتر منصور اخلاقی پور مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان از پروژه در حال احداث مرکز حرفه آموزی معلولین جهش بازدید به عمل آورد .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ دکتراخلاقی پور در جریان این بازدید بر توجه و اهتمام بیشتر دستگاههای متولی برای ارتقا بخشی و افزایش کیفیت ارائه خدمات مطلوب به گروههای هدف این سازمان حمایتی و نیز تقویت جایگاه بهزیستی تاکید کرد.

وی نقش سازمان های مردم نهاد را در ارتقا جایگاه و فعالیتهای سازمان بهزیستی موثر توصیف کرد و گفت:از آنجائیکه بخشی از معلولیتها به دلیل بی اطلاعی و ناآگاهی افراد جامعه است سازمان های مردم نهاد قادر هستند و در عرصه اطلاع رسانی ،افراد جامعه را در بحث علل معلولیتها آگاهی داده و نقش موثری داشته باشند و از میزان آن بکاهند.

 مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان اذعان داشت:نگاه به مراکز نگهداری بهزیستی نباید نگاهی ترحم برانگیز  و دلسوزانه باشد بلکه باید تلاش و کوشش شود با اطلاع رسانی و شفاف سازی ، زاویه دید مردم و مسئولین به گونه ای تغییر کند که افراد داوطلبانه در جهت یاری رسانی به جامعه هدف  و مجموعه های نگهداری بهزیستی فعالیت نمایند.

به دنبال این بازدید دکتر اخلاقی پور پیشرفت فیزیکی ساختمان در حال احداث مرکز معلولین جهش را مساعد ارزیابی کرد و خواستار پیگیری  ، همت و عزم جدی مسئولین بهزیستی در جهت کمک و مساعدت به این مجموعه شد.

دکتر منصور اخلاقی پور رسیدگی به قشر محروم جامعه را از اولویت های اساسی و اصلی دولت در امر خدمت رسانی به مردم برشمرد و خواستار همکاری و مساعدت کلیه نهادها و دستگاهها ی اجرایی به سازمان بهزیستی گردید .

در ادامه جلالی مدیر عامل مرکز حرفه آموزی جهش ، توضیحاتی در روند اجرای پروژه به ارائه نمود .

گفتنی است در جریان این بازدید محسن بختیار رییس گروه سازمان های مردم نهاد اداره کل امور اجتماعی استانداری نیز حضور داشتند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1