برگزاری کارگاه آموزشی مهارت کنترل خشم در مدارس بندرعباس

همزمان با اولین روز از هفته جوان مصادف با ولادت حضرت علی اکبر (ع) یک دوره کارگاه آموزشی تحت عنوان مهارت کنترل خشم ویژه 40 نفر از دانش آموزان پسر واحد آموزشی دبستان شهید پور دلیر این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ در این کارگاه آموزشی که به همت حوزه پیشگیری بهزیستی شهرستان بندرعباس برگزار شد نازین زندخوان کارشناس حوزه پیشگیری و امور فرهنگی هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را مهارت کنترل خشم با هدف افزایش مهارت دانش آموزان پایه ششم در دبستان شهید پور دلیر در شناسایی علل عصبانیت ،نشانه های اولیه خشم و چگونگی آرام کردن خود در موقعیت های مختلف عنوان نمود .

نازین زندخوان کارشناس حوزه پیشگیری بهزیستی بندرعباس و مدرس کارگاه در این کارگاه آموزشی خشم را آن دسته شریطی دانست که ما احساس می کنیم مورد تهدید قرار گرفته ایم احساس می کنیم آسیب خواهیم دید یا فکر می کنیم شخص دیگری به شکلی غیر منطقی با ما بی عدالتی نموده همچنین خشم ناشی از عدم کامیابی در برآورده کردن نیازها و غرایز با اهداف تعریف کرد .

در ادامه دانش آموزان به طرح سوالاتی در زمینه موضوع کارگاه اموزشی پرداختند که نازین زندخوان به عنوان مدرس به سوالات و ابهامات دانش آموزان پاسخ داد .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1