امروز : چهارشنبه, 26 دی 1397

نشست سرپرست بهزیستی بندرعباس با اصحاب رسانه

همزمان با شروع سال نو ، سرپرست اداره بهزیستی شهرستا ن بندرعباس با اصحاب رسانه و مدیران مطبوعات و رسانه های محلی استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ در این نشست مرادی ضمن تبریک سال نو

به تشریح فعالیت های سازمان بهزیستی پرداخت و اظهار داشت :سازمان بهزیستی یک سازمان مردمی متخصص و حمایتگرانه است که به نیازها و دغدغه های جامعه هدف خویش با رویکرد پیشگیرانه و عدالت محور در حوزه های مختلف توانبخشی ،پیشگیری ،مشارکتهای مردمی و امور اجتماعی می پردازد و بنا و سازکار اصلی خود را مبنی بر حمایت و ارائه خدمات مطلوب و به موقع به گردش های مختلف هدف تحت حمایت خویش قرار داده است .

وی گفت:ما انتظار داریم اصحاب رسانه به ویژه مطبوعات محلی و منطقه ای که درد آشنا هستند همراه با بهزیستی حرکت نموده و این سازمان مردم مدار را حمایت نمایند چرا که رسانه ها صدای مردم و مطالبه کننده خواسته ها و انتظارات احاد ملت هستند.

 مرادی رئیس اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس گفت : مطبوعات شناخته شده منطقه هرمزگان نقش و تاثیر به سزایی در منطقه سازی افکار عمومی و نقش کلیدی در معرض فعالیت ها خدمات مورد ارائه به افرادی که نیازمند دریافت خدمات از این سازمان هستند ایفاد می نماید .

رئیس اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس به تنوع خدمات در سازمان بهزیستی اشاره کرد و عنوان کرد:امیدواریم با حمایت ، مساعدت و همکاریهای مستمر و مطبوعات بهزیستی شاهد پیشرفت های خوبی در عرصه اطلاع رسانی ،تبلیغات و معرفی خدمات و فعالیت های اجرایی این نهاد حمایتی به اقشار ضعیف و عموم جامعه باشیم .

این مقام مسئول همچنین افزود :بیشترین فعالیت بهزیستی در حوزه توانمند سازی مددجویان ،تامین مسکن برای افراد تحت پوشش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی ،مطبوعات و اعتیاد است .

در این نشست مرادی ضمن تشکر از اصحاب رسانه مبنی بر اطلاع رسانی فعالیتهای اداره بهزیستی به مردم گفت:رسانه ها می توانند پل ارتباطی بین بهزیستی و مردم باشند و در جهت شناساندن فعالیتهای اداره بهزیستی اقدامات موثری را داشه باشند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1