نشست سرپرست بهزیستی بندرعباس با اصحاب رسانه

همزمان با شروع سال نو ، سرپرست اداره بهزیستی شهرستا ن بندرعباس با اصحاب رسانه و مدیران مطبوعات و رسانه های محلی استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ در این نشست مرادی ضمن تبریک سال نو

به تشریح فعالیت های سازمان بهزیستی پرداخت و اظهار داشت :سازمان بهزیستی یک سازمان مردمی متخصص و حمایتگرانه است که به نیازها و دغدغه های جامعه هدف خویش با رویکرد پیشگیرانه و عدالت محور در حوزه های مختلف توانبخشی ،پیشگیری ،مشارکتهای مردمی و امور اجتماعی می پردازد و بنا و سازکار اصلی خود را مبنی بر حمایت و ارائه خدمات مطلوب و به موقع به گردش های مختلف هدف تحت حمایت خویش قرار داده است .

وی گفت:ما انتظار داریم اصحاب رسانه به ویژه مطبوعات محلی و منطقه ای که درد آشنا هستند همراه با بهزیستی حرکت نموده و این سازمان مردم مدار را حمایت نمایند چرا که رسانه ها صدای مردم و مطالبه کننده خواسته ها و انتظارات احاد ملت هستند.

 مرادی رئیس اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس گفت : مطبوعات شناخته شده منطقه هرمزگان نقش و تاثیر به سزایی در منطقه سازی افکار عمومی و نقش کلیدی در معرض فعالیت ها خدمات مورد ارائه به افرادی که نیازمند دریافت خدمات از این سازمان هستند ایفاد می نماید .

رئیس اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس به تنوع خدمات در سازمان بهزیستی اشاره کرد و عنوان کرد:امیدواریم با حمایت ، مساعدت و همکاریهای مستمر و مطبوعات بهزیستی شاهد پیشرفت های خوبی در عرصه اطلاع رسانی ،تبلیغات و معرفی خدمات و فعالیت های اجرایی این نهاد حمایتی به اقشار ضعیف و عموم جامعه باشیم .

این مقام مسئول همچنین افزود :بیشترین فعالیت بهزیستی در حوزه توانمند سازی مددجویان ،تامین مسکن برای افراد تحت پوشش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی ،مطبوعات و اعتیاد است .

در این نشست مرادی ضمن تشکر از اصحاب رسانه مبنی بر اطلاع رسانی فعالیتهای اداره بهزیستی به مردم گفت:رسانه ها می توانند پل ارتباطی بین بهزیستی و مردم باشند و در جهت شناساندن فعالیتهای اداره بهزیستی اقدامات موثری را داشه باشند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1