ارائه اولویت های کاری بهزیستی در ديدار رییس اداره بهزیستی جاسک با فرماندار شهرستان

به مناسبت تحویل سال نو وارائه اولویت های کاری بهزیستی در سال 97 ، احمد بلوچ رییس بهزیستی با فرماندارشهرستان جاسک دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ مهندس احمدی فرماندار شهرستان جاسک ، در این دیدار ضمن تبریک سال نو به رییس و کارکنان خدوم و زحمتکش بهزیستی گفت : رسیدگی به وضعیت مددجویان بی سرپرست و بد سرپرست ومعلولین  را وظیفه خود می دانیم و تا آنجا که در توان داریم برای ارائه خدمات بهتر به این عزیزان تلاش می کنیم.

در ادامه بلوچ رئیس بهزیستی جاسک  با تبریک سال جدید  از همکاری شایسته فرماندار محترم با اداره بهزیستی در سال گذشته  تشکر و قدردانی نمود و گفت:امیدواریم بتوانیم امسال خدمات بیشتر و شایسته ای به جامعه هدف ارائه نماییم.

احمد بلوچ  ضمن ارائه گزارش عملکرد بهزیستی در سال 96 گفت : حمایت های مسئولین شهرستان به ویژه فرماندار به جامعه هدف تحت حمایت بهزیستی شهرستان جاسک  قابل تقدیر می باشد.

بلوچ افزود:در سال جدید توانمندسازی جامعه هدف ،  اطلاع رسانی عمومی در سطح جامعه ، آموزش های  مهارت های زندگی ،پیشگیری از اعتیاد ، گسترش چتر حمایتی و ارائه خدمات تخصصی به نیازمندان.پیشگیری از آسیب های اجتماعی ،توانمند سازی بهبود یافتگان،جذب خیرین به منظور مشارکت در امورات بهزیستی بویژه اشتغال ومسکن جامعه هدف بهزیستی،  از اولویتهای کاری بهزیستی شهرستان می باشد .

در پایان مهندس احمدی فرماندار شهرستان جاسک  با تقدیر و تشکر از خدمات صادقانه کارکنان بهزیستی اظهار داشت : با توجه به  تعدد و تخصصی بودن کار در بهزیستی در راستای زندگی شرافتمندانه جامعه هدف وایجاد آرامش روانی جامعه هدف  باید همه مسئولین و ادارات با بهزیستی همکاری لازم  را داشته باشند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1