دوره آموزشی مدیریت تعارض و اختلاف های خانوادگی میان والدین و فرزندان در بندرعباس

به همت کلینیک مددکاری اجتماعی تابش  ومشارکت حوزه پیشگیری یک دوره آموزش یک روزه تحت عنوان مدیریت تعارض و اختلاف های خانوادگی میان والدین و فرزندان در محل کلینیک مددکاری اجتماعی تابش با شرکت تعداد 20 نفر از زنان سرپرست خانوار تشکیل شد.

 این کلاس آموزشی ویژه زنان سرپرست خانوار و فرزندان آنها با هدف ارتقا سطح توانمندی جامعه هدف و خانواده های تحت حمایت جهت مدیریت مناسب تعارضات در محیط خانواده و در نتیجه داشتن زندگی خانوادگی بهتر برگزار گردید.

 بر همین اساس در این دوره آموزشی مباحث مختلفی آموزش داده شد که از جمله مهمترین آنها می توان به روشهای حل تعارضات و مدیریت ارتباط والدین با فرزندان اشاره نمود.

به گفته بنفشه نوری زاده کارشناس خط مشاوره 1480 و مدرس این دوره،  مدیریت مهارتهای حل تعارض در زندگی فرد را قادر می  سازد تا مسئولیت ها و نقش اجتماعی خود را بپذیرد و بدون صدمه زدن به خود و دیگران با خواسته ها و انتظارات و مشکلات به شکل موثری روبه رو شوند.

بنفشه نوری زاده همچنین تصریح کرد :از بین بردن کامل تعارضات مستلزم ارائه راهکارهای اصولی می باشد که در این زمینه از طریق پیشگیری می توان بسیاری از اختلافات و مشکلات خانوادگی را از میان برداشت .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1