دوره آموزشی آشنایی با آسیبهای اجتماعی موجود در فضای مجازی در بهزیستی بندرعباس

دوره اموزشی آشنایی با آسیبهای اجتماعی موجود در فضای مجازی با رویکرد شبکه های اجتماعی در محل سالن اجتماعات اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس با حضور 20 نفر از کارکنان مراکز دولتی و غیر دولتی برگزار شد .

گفتنی است این دوره آموزشی به همت حوزه امور بانوان و خانواده بهزیستی بندرعباس و با مشارکت کلینیک مددکاری اجتماعی ره آورد سبز جنوب برگزار گردید.

 فتح الله بهزادی ، مدرس کارگاه آموزشی اظهار داشت: امروزه هم زمان با گسترش فناوری اطلاعات و ابزارهای دیجیتال و سهولت دسترسی آسان به شبکه های اجتماعی از طریق موبایل ،تبلت واینترنت پیشگیری از آسیبها  و تهدیدات ناشی از این فناوری های هوشمندانه موجب دغدغه نگرانی خانواده ها گردیده است.

 وی گفت :خطرات و تهدیدهایی در این شبکه های اجتماعی فرزندان و خانواده های ما را تهدید و تحت شعاع قرار داده است که در صورت عدم مدیریت صحیح ما را با چالش های جدی روبه رو خواهد ساخت و این امر مستلزم آموزش تمام اقشار جامعه و همچنین توجه جدی به این مسئله است فتح الله بهزادی در زمینه های مباحثی از قبیل:آسیبها و تهدیدات  اجتماعی،امینتی،اقتصادی و سیاسی ،شبکه های اجتماعی،امنیت کاربران در فضای مجازی ،چالش ها ،و تهدیدهای نوظهور و نقش  شبکه های اجتماعی و در شکل گیری باندهای جاسوسی ،جرم و فساد به بیان سخنانی در این زمینه پرداخت .

گفتنی است هدف از برگزاری این دوره آموزشی آشنایی با روش های فراهم آوری امنیت بر شبکه های اجتماعی و فضای مجازی ،اشنایی باتهدیدها و آسیبهای موجود در فضای مجازی ،آگاه سازی و ارتقا سطح دانش کارکنان در این خصوص عنوان گردید

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1