جمعه بازار فین و عرضه محصولات و صنایع دستی زنان سرپرست خانوار میناب

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجرو سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بخش فین میزبان صنایع دستی و محصولات بومی بانوان شهرستان میناب بود .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ در جریان برگزاری این جمعه بازار جمعی از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت بهزیستی فین نیز جهت عرضه محصولات و صنایع دستی خود در این بازارچه حضور داشتند و صنایع بومی و منطقه ای این بخش از استان هرمزگان جهت فروش به معرض دید عموم قرار داده شد .

گفتنی است در حاشیه برگزاری این بازارچه تعدادی از مسئولین منطقه فین با استقبال از این حرکت فرهنگی ، از غرفه های متعدد عرضه محصولات و صنایع دستی که حاصل تلاش و هنرنمایی بانوان منطقه میناب و فین بود دیدن کرده واز برپایی این بازارچه به عنوان مسیری در جهت خودکفایی و تکیه بر محصولات داخلی با توجه به نامگذاری سال به نام تولید ،اشتغال واقتصاد مقاومتی بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری یاد نمودند .

 شایان ذکر است این بازارچه با استقبال چشمگیری از سوی اهالی ساکن در این منطقه نیز مواجه گردید .

 هادی مرادی سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس در حاشیه برپایی این بازارچه اظهار داشت این حمایت ها با هدف توانمند سازی و افزایش مشارکت اجتماعی زنان سرپرست  خانوار در جامعه انجام می شود .

وی ارائه خدمات و تسهیلات مورد نیاز برای این قشر از افراد جامعه را با توجه به آسیب پذیری زنان در جامعه از سوی نهادها و دستگاههای متولی امری لازم و ضروری دانست و گفت: باید زمینه و بستر مناسب جهت توانمند سازی زنان سرپرست خانوار فراهم گردد .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1