گروه دوچرخه سواری جرون مسیر از ورزش تا مهربانی را در حمایت از سالمندان رکاب زد

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گروه دوچرخه سواری جرون که تا به حال در زمینه ورزشی و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری موفق بوده و همایش های بسیاری را برگزار نموده است این بار برای ترویج مهربانی و احترام به مقام والای سالمندان مسیر بندرعباس تا تازیان را رکاب زدند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان؛  این همایش با عنوان از ورزش تا مهربانی برگزار شد.

 این گروه دوچرخه سواری با هدف حمایت و ارزش گذاری به سالمندان به عنوان افراد صاحب تجربه ودر جهت توسعه و ترویج فرهنگ احترام به سالمند دست به یک حرکت فرهنگی زیبا زدند و پس از رکاب زدن مسیر بندرعباس تا تازیان در محل سرای سالمندان لقمان حکیم گردهم آمدند و صبح زمستانی خود را در جوار پدران و مادران اسمانی این آاسایشگاه اغاز کردند ودر بدوورود با استقبال گرم و صمیمانه عیسی واحدی مسئول مرکز سرای سالمندان لقمان حکیم قرار گرفتند .

 عیسی واحدی ضمن خوشامد گویی تبریک ایام الله دهه مبارک فجر از این گردهمایی و حرکت فرهنگی قدردانی نمود و از سالمندان به عنوان پیامبران و پیام رسانان مهربانی در میان خانواده ها یاد کرد و گفت:  باید فرهنگ احترام گذاری و تقدیس سالمند در جامعه نهادینه شود.

 سالمندان پیشکسوتان عرصه زندگی هستندو جایگاه و مقام خاصی دارند که این جایگاه و منزلت باید مورد توجه و اهمیت قرار گیرد.

 عیسی واحدی در ادامه به تشریح روند فعالیتهای اجرایی ،برنامه ها و خدمات مورد ارائه در این اسایشگاه  به سالمندان مقیم در این مجموعه پرداخت و شرکت کنندگان وورزشکاران در این همایش را با فعالیتها و برنامه های سرای سالمندان بیش از پیش آشنا نمود.

 گفتنی است گروه دوچرخه سواران جرون و افراد شرکت کننده در این همایش صبحانه خود را در کنار سالمندان این مرکز صرف نمودند و سپس با وسایل اهدائی از پدران و مادران مقیم پذیرایی به عمل آمد .

 شایان ذکر است در حاشیه برگزاری این همایش گروه دوچرخه سواران جرون از بخشها و قسمتهای مختلف آسایشگاه دیدن نمودند و به اتفاق سالمندان به رسم یادبود عکس یادگاری گرفتند .

 گفتنی است این مراسم با برنامه های شاد و متنوعی نیز همراه بود .

گروه دوچرخه سواران جرون در این بازدید هدایا و اقلامی شامل مواد غذایی و سایر ملزومات مورد نیاز این مرکز را تهیه و در اختیار این مجموعه قرار دادند ودر حالی سرای سالمندان را ترک نمودند که خاطراتی خوش همراه با روحیه ای شاد و خندان را برای پدران و مادران این اسایشگاه به یادگار گذاشتند .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1