امروز : جمعه, 02 اسفند 1398
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE

به صدا در آمدن زنگ انقلاب در 410 مهد کودک تحت نظارت بهزیستی هرمزگان

 


 

 

همزمان با آغاز جشن های چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر کشور ، زنگ انقلاب در 410 مهد کودک تحت نظارت بهزیستی هرمزگان نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ آیین نواختن زنگ انقلاب در مهد کودک پدیده شهرستان بندرعباس با حضور مدیر کل ، معاونین و کارشناسان بهزیستی هرمزگان و شهرستان بندرعباس برگزار شد.

 مدیر کل بهزیستی هرمزگان در این مراسم با تاکید بر لزوم تبیین وقایع انقلاب و آموزش انقلابی کودکان در مهدهای کودک افزود : برنامه هاي ویژه بزرگداشت ایام الله دهه فجر در مهدهای کودک بايد باعث رشد فكري، فرهنگي و اعتقادي كودكان و نونهالان شود تا اين افكار و ايده ها بتواند سال هاي طولاني در ذهن كودكان ماندگار شود.

غلامحسین رنجبر گفت : مهدهای کودک در راه تربيت و آموزش اسلامي نونهالان و كودكان ماموريت مهمي دارند و يكي از اين ماموريت ها تبيين صحيح ارزش های انقلاب اسلامي است.
وی در پایان از تلاش و همراهی کلیه مدیران و مربیان مهدهای کودک تقدیر کرد و ابراز امیدواری کرد بتوان با نگاهی نو ، انقلابی و اسلامی در امر آموزش نسل آینده ، به يك چشم انداز مطلوب برسيم.

گفتنی است این مراسم با اجرای دکلمه ، اشعار و سرودهای انقلابی توسط کودکان و برش کیک انقلاب همراه بود .

در پایان نیز همزمان با لحظه ورود تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ، حضرت امام خمینی (ره ) به میهن ، زنگ انقلاب توسط مدیر کل بهزیستی هرمزگان نواخته شد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک