امروز : سه شنبه, 21 آبان 1398

نشست مشترک مدیر کل بهزیستی هرمزگان و مدیر شعب بانک کشاورزی استان

 

مدیر کل بهزیستی هرمزگان در نشستی مشترک با مدیر شعب بانک کشاورزی استان در خصوص گسترش همکاری ها و افزایش  تعاملات دو جانبه دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ غلامحسین رنجبر مدیر کل بهزیستی هرمزگان  بااشاره به خدمات متنوع و گسترده سازمان بهزیستی اظهار داشت : تحقق این اهداف جز با حمایت و مساعدت دستگاههای اجرایی به ویژه بانکها محقق نخواهد شد .

مدیر شعب بانک کشاورزی استان نیز در این نشست ، رسالت سازمان بهزیستی را بسیار خطیر عنوان کرد و بیان کرد : بهزیستی سازمانی مردمی و اجتماع محوراست که خدمات در خور و شایسته ای برای افراد در معرض آسیب و آسیب دیده اجتماعی ارائه نموده و حامی اقشار محروم و نیازمند جامعه می باشد .

وی در ادامه آمادگی کامل مجموعه بانک کشاورزی استان را جهت مبادلات مالی و خدمات به جامعه هدف تحت پوشش سازمان بهزیستی و کارکنان اعلام کرد.

شایان ذکر است در ادامه این نشست که با حضور موسی رمضانی نژاد رییس اداره هماهنگی موسسات غیردولتی ، اشتغال و مشارکت های مردمی بهزیستی استان و صفورا دریاپیما سرپرست بهزیستی بندرعباس نیز همراه بود  در خصوص گسترش همکاری و تعاملات فی ما بین و همچنین جذب اعتبارات اشتغال روستایی و تسریع و تسهیل در رابطه با پرداخت طرح های معرفی شده  به بانک کشاورزی در زمینه های مختلف کاری بحث و تبادل نظر گردید.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

شهدای اداره کل بهزیستی استان هرمزگان

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک