امروز : سه شنبه, 28 خرداد 1398

برگزاری آیین تودیع و معارفه هیات مدیره جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی

 

آیین تودیع و معارفه هیات مدیره دوره پنجم و ششم جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی با حضور سامیه جهانشاهی سرپرست معاونت امورفرهنگی و پیشگیری بهزیستی هرمزگان در محل سالن اجنماعات اداره کل بهزیستی استان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛سامیه جهانشاهی سرپرست معاونت امور فرهنگی و پیشگیری بهزیستی هرمزگان در این مراسم با تبریک اعیاد خجسته شعبانیه اظهار داشت : جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی فعالیت می نماید.

 وی گفت : باور ما به این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خردجمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیغیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم.

 جهانشاهی ادامه داد:  پایگاههای سلامت روان اجتماعی نقش و تاثیر بسزایی در کاهش, پیشگیری و کنترل آسیبهای اجتماعی می تواند ایفا نماید.

سرپرست معاونت پیشگیری بهزیستی استان، اقدامات اجتماع محور سلامت روان محلی را راهبردی برای دسترسی بیشتر مردم  به خدمات روانشناختی و سلامت روان در محلات دانست.

 در این مراسم که با حضور مسیولین بهزیستی استان, خیرین و برخی از مدیران پایگاههای سلامت روان اجتماعی  برگزار شد ، از تعدادی از مسولین پایگاههای سلامت روان اجتماعی فعال با اهدای لوح تجلیل شد.

همچنین از خدمات خدیجه تقی زاده مدیرعامل پیشین جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی تقدیر و ادریس سلیمانی به عنوان مدیرعامل جدید معرفی گردید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک