امروز : سه شنبه, 28 خرداد 1398

دانش آموزان مدرسه مهرجو میزبان مسئولین استان

 

به مناسبت هفته اطلاع رسانی و اگاهسازی اتیسم آمنه همت معاونت امور توانبخشی بهزیستی هرمزگان به اتفاق هیات همراه از از بخشها, واحدهای اموزشی و قسمتهای مختلف مدرسه مهرجو ویژه کودکان طیف اختلال اتیسم بازدید به عمل آورد .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ، زهرا یعقوب نژاد معاون دفتر امورآسیب دیدگان اجتماعی استانداری هرمزگان دراین بازدید اظهار داشت: خدمات مورد ارایه به کودکان و دانش آموزان دارای اختلال اتیسم در جایگاه خود بسیار حایز اهمیت است و امروزه با پیشرفت علم و ورود علوم نوین در این حوزه می توان امیدوار بود که شاهد بروز اتفاقات خوشاید در این زمینه باشیم.

 سرپرست معاونت توانبخشی بهزیستی هرمزگان نیز نامگذاری دوم اوریل 13 فروردین ماه را به عنوان روز جهانی اتیسم نقطه عطفی در زمینه آشنایی و شناخت هرچه بیشتر و بهتر عموم مردم نسبت به این نوع از اختلال برشمرد و گفت :اختلالات طیف اتیسم از دشوارترین و پیچیده ترین اختلالات عصبی شناختی دوران کودکی دانست و اظهار داشت: این کودکان در تعاملات و برقراری ارتباطات اجنماعی دارای مشکلاتی هستند .

بارانی مدیرکل اموزش و پرورش استثنایی استان در ادامه به بیان خدمات و فعالیتهای اجرایی در این واحد اموزشی پرداخت و اظهار داشت: استان هرمزگان یکی از استانهای پیشگام در امر خدمات رسانی به دانش آموزان دارای اختلال اتیسم است و به نتایج و پیشرفتهای خوبی هم دست در این خصوص یافته ایم.

یادآور می شود در طول بازدید در این واحد اموزشی از نمایشگاه دستاوردهای دانش اموزان طیف اتیسم بازدید ومسئولین از نزدیک با روند اجرایی فعالیتها و خدمات مورد ارایه در این مدرسه به دانش اموزان آشنا شدند

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک