امروز : سه شنبه, 28 خرداد 1398

پیام مدیرکل بهزیستی استان هرمزگان به مناسبت یوم الله ۱۲فروردین

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان هرمزگان ، غلامحسین رنجبرطی پیامی یوم الله ۱۲ فروردین

راگرامی داشتند

 دراین پیام آمده است:

12فروردين يکي از روزهاي تاريخي و مهم ايران اسلامي است، در اين روز با راي اکثريت قاطع مردم، نظام سياسي کشور پس از 2500 سال از نظام سلطنتي وشاهنشاهی به نظام جمهوري اسلامي وحکومت مردمي تغيير يافت. 

در 12فروردين 1358 ثمره مبارزات ضد سلطنتي و طاغوتي و شعار استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي به بارنشست

در اين روز ملت ايران با راي قاطع خود ساختار سياسي ، اجتماعي ايران را تغيير داد و جمهوري اسلامي مستقر شد. 

 در زمان تعيين نظام سياسي کشور پس از سرنگوني نظام طاغوت شاهنشاهي «جمهوري دمکراتيک»، «جمهوري»، «حکومت اسلامي» و ... از جمله نظامهاي بود که مطرح شد، ولي امام راحل از همان ابتدا تاکيد فراواني بر استقرار نظام حکومتي جمهوري اسلامي داشتند، به طوري که برجمهوري اسلامي نه يک کلمه کمتر و نه يک کلمه بيشتر تاکيد کردند. 

 اين تاکيد نيز بر اساس خواست مردم در دوران مبارزات ضد ستم شاهي بود که در شعار آنها موج مي زد و مردم در همه تظاهرات‌ها يکپارچه استقلال آزادي و جمهوري اسلامي را فرياد مي‌کشيدند. 

بر اين اساس اصل جمهوريت و اسلاميت اصل جدا ناپذيردر نظام حکومتي ايران است که براي تثبيت، استمرار و تداوم آن شهيدان زيادي تقديم شده است.

 ملت ايران در چهلمین سالگرد استقرار " استقلال ، آزادي و جمهوري اسلامي" با تجديد پيمان با آرمانهاي امام خميني (ره) معمارکبير انقلاب اسلامي و شهيدان به خون خفته خود وبیعت مجدد بارهبرفرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای بار ديگر بر حفظ اين آرزشها پاي مي‌فشارد و روز «جمهوري اسلامي» را به عنوان يکي از ماندني ترين روزهاي تاريخي اين سرزمين گرامي مي‌دارد.

اینجانب نیزاین روزبزرگ ،تاریخی وسرنوشت ساز رابه آحاد مردم ولایتمدار بویژه کارکنان و جامعه هدف بهزیستی استان هرمزگان تبریک عرض می نمایم.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک