امروز : دوشنبه, 31 تیر 1398

نشست مدیر کل بهزیستی استان با امام جمعه شهرستان بشاگرد

 

 

مدیرکل واعضای شورای معاونین بهزیستی استان هرمزگان در سفر به شهرستان  بشاگردبا امام جمعه این شهرستان دیدار وگفتگو کردند .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ دراین نشست غلامحسین رنجبر مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به برخی از اقدامات وخدمات ارائه شده به برخی از اقشار نیازمند ومحروم گفت: خوشبختانه بیش از 100مورد خدمات در تشکیلات سازمان تعیین شده است که در سایه تلاش همکاران خدمات بسیار متنوع و قابل قبولی به این عزیزان در سطح کشور ارائه می شود.

 مدیرکل بهزیستی استان در بخش دیگر ازسخنان خود پیشگیری از معلولیتها راگامی مهم در راستای داشتن جامعه ای سالم و پویا دانست و گفت: تامین سلامت روحی ، روانی و جسمی افراد یکی از وظایف مهم بهزیستی است که دراین راستا برای دولت بارمالی و برای خانواده ها هم فشار روانی را در پی دارد.

غلامحسین رنجبر افزود: انجام طرح های غربالگری شنوایی نوزادان ، تنبلی چشم ، مشاوره های تخصصی ژنتیک ، تامین مسکن مددجویان و معلولان ، ایجاد مهدهای کودک شهری و روستایی ،  ارائه یک وعده غذای گرم ، تشکیل تیم های اجتماع محور پیشگیری از اعتیاد ، مناسب سازی اماکن و فضاهای عمومی از جمله خدمات ارائه شده به افراد نیازمند هستند .

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین بهروزه امام جمعه شهرستان بشاگردهم با بیان این که کارهای فرهنگی بسیار متعدد و خوبی از طریق این سازمان و سایر دستگاههای اجرایی شهرستان انجام شده گفت : تمام خدماتی که این نهاد مقدس به افراد نیازمند و محروم ارائه می کند کاملاً ملموس و مشهود است و تمامی این افراد از نعمات نظام به نحو گوناگون برخوردار می باشند.

گفتنی است : دراین نشست پس از استماع نقطه نظرات طرفین در راستای رفع و کاهش این مشکلات دستورات لازم به دستگاههای یاریگر داده شد .

بازدید از مجتمع خدمات بهزیستی وملاقات مردمی با مددجویان ، توانخواهان ونشست صمیمی باکارکنان بهزیستی شهرستان از دیگر بخش های سفر یکروزه مدیر کل و مسئولین بهزیستی هرمزگان به شهرستان بشاگرد بود .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک