امروز : دوشنبه, 31 تیر 1398

بررسی مسائل و مشکلات مددجویان بهزیستی در شهرستان بشاگرد

 

 

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان : مدیرکل بهزیستی استان در سفر یک روزه خود به شهرستان بشاگرد،در راستای بررسی و رسیدگی بیشتر به مسائل ومشکلات مددجویان بافرماندار شهرستان بشاکرد دیدار وگفتگوکرد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛  در این دیدار که با حضور شورای معاونین وسرپرست اداره بهزیستی شهرستان برگزارشد،مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید درسالهای اخیر خصوصاً در حوزه بهزیستی گفت: خوشبختانه در طول خدمت دولت تدبیر و امید در راستای رسیدگی به مسائل، مشکلات و نیازهای مددجویان تحت پوشش بهزیستی خدمات ارزنده ای انجام شده است.

غلامحسین رنجبردر خصوص فعالیت های بهزیستی و مشکلات پیش رو این اداره در  شهرستان مطالبی را عنوان نمود و از ارتباط نزدیک اداره بهزیستی شهرستان با فرمانداری اظهار رضایت کرد.

فرمانداربشاگرد نیزدر این جلسه گفت : بهزیستی یکی ازنهادهایی هست که می توانددرجهت ارتقای شاخص‌های شهرستان موثرواقع شود.

وی افزود : شهرستان بشاگردعلیرغم محرومیت های که دارد از ظرفیتهای فراوانی نیز برخوردار می باشد.

فرماندار شهرستان بشاگرد ابراز امیدواری کرد : باهمکاری بهزیستی ، فرمانداری ومشارکت جمعی سایردستگاهها  بتوان ازاین ظرفیت ها درجهت رفع مشکلات ، آسیبهای اجتماعی و محرومیت زدایی گام های موثری برداشته شود.

درادامه نیز پيرامون مباحث، مشكلات و نيازمندي هاي مددجويان بهزيستي شهرستان بشاگرد بحث و تبادل نظر شد و درپایان راهکارهای لازم نیز ارائه ومصوباتی اتخاذگردید.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک