امروز : چهارشنبه, 01 خرداد 1398

برگزاری جلسه شورای معاونین بهزیستی استان هرمزگان در شهرستان جاسک

 

 

 با هدف بررسی عملکرد و مسائل و مشکلات بهزیستی شهرستان جاسک و همچنین ایجاد تعامل هر چه  بیشتر بین حوزه ها جلسه شورای معاونین  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان هرمزگان غلامحسین رنجبر در این جلسه با اشاره به ضرورت برگزاری منظم جلسات شورای معاونین و پیگیری مجدانه مصوبات ، ارائه گزارش فعالیتها و عملکرد حوزه ها در هر یک از جلسات  شورای معاونین را نشانه اهمیت عملکرد حوزه ها در پیشبرد اهداف سازمان دانست و بر لزوم تنظیم گزارش عملکرد جامع با توجه به اهداف ، ماموریتها، راهبردها و گروه های هدف در هر حوزه تاکید کرد.

مدیرکل بهزیستی استان  هرمزگان در ادامه این جلسه ضمن بررسی مسائل و مشکلات حوزه ها در دیداری صمیمانه با کارشناسان و کارکنان  ، پای حرفها و درد دل کارکنان بهزیستی شهرستان جاسک نشست و قول مساعد دادند در خصوص رفع مشکلات اداری این عزیزان اهتمام ویژه داشته باشند.

رنجبر در پایان جلسه شورای معاونین در دفتر مسئول بهزیستی شهرستان جاسک با تنی چند مددجویان و جامعه هدف دیدار و دستورات لازم جهت بررسی مشکلات آنها را صادر کرد.

 گفتنی است  در پایان این جلسه تیم نظارت بهزیستی استان از تعدادی از مراکز تحت نظارت بهزیستی و کمپ ها در سطح شهرستان جاسک بازدید بعمل آوردند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک