امروز : دوشنبه, 31 تیر 1398

تکذیب خبر خودکشی دسته جمعی در مرکز ترک اعتیاد بندرعباس

 

پیرو انتشار خبر خودکشی دسته جمعی بیماران مقیم در مرکز ترک اعتیاد در بندرعباس ، غلامحسین رازمند مدیر روابط عمومی واطلاع رسانی بهزیستی هرمزگان با تکذیب خبر منتشر شده از سوی مدیر عامل آتش نشانی ، به بیان شرح واقعه پرداخت .

وی عنوان کرد: در تاریخ ۱۲ اسفند ماه دو تن از بیماران مقیم مرکز با حبس نمودن سایر بیماران در سالن اقدام به قفل نمودن درب و آتش زدن پتوها نموده که بلافاصله موضوع به آتش نشانی اورژانس و پلیس اطلاع داده شد.

غلامحسین رازمند در ادامه اظهار داشت: پس از طي شدن زمان و حضور با تاخیر ماشین آتش نشانی ، با مداخله آتش نشانی و پلیس، حریق اطفا و عاملین دستگیر و تحویل مراجع قضایی گردیدند.

رازمند تصریح کرد: متاسفانه یکی از بیماران بر اثر استنشاق ناشی از دود در مسیر بیمارستان در آمبولانس فوت نمود و تعداد 11 نفربا عوارض ناشی از دود به بیمارستان منتقل و پس از درمان ترخیص شدند.

غلامحسین رازمند گفت : ماجرای مذکور صرفا حادثه بوده و‌مراکز تحت نظارت سازمان طبق پروتکل های موجود با شرایط نرمال فعالیت دارند لذا موضوع خودکشی دسته جمعی بیماران، کذب محض و شیطنت رسانه ای بوده است.

مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی بهزیستی هرمزگان خاطر نشان کرد : فعاليت مركز تا اطلاع ثانوي بعلت آسيب وارد شدن به يكي اتاق ها متوقف گرديده و نسبت به اعزام بیماران به ساير مراكز اقدام لازم بعمل آمده است.

 

نظرات   

 
0 #1 گمنام 1397-12-15 03:18
شما گفتی ماهم باور کردیم برید ببیمیت توی کمپ ها چخبره که کار به اینجا می کشه و
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک