امروز : چهارشنبه, 01 خرداد 1398

افتتاح ساختمان اداره پذیرش وهماهنگی بهزیستی استان هرمزگان

در ششمین روز ازدهه مبارک فجر با حضور رئیس مرکز پذیرش و هماهنگی سازمان بهزیستی کشور ،  اصغر جهانگیری مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری هرمزگان و مدیر کل و  اعضاء شورای معاونین بهزیستی استان ساختمان اداره پذیرش و هماهنگی بهزیستی استان هرمزگان افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان هرمزگان : غلامحسین رنجبر ارائه خدمات تخصصی ،تسهیل وتکریم جامعه هدف  را دلیل راه اندازی چنین مراکزی عنوان کرد و گفت : سازمان بهزیستی به لحاظ تخصصی بودن و تعدد مراجعین ، با راه اندازی اداره پذیرش و هماهنگی خدمات موثر ومطلوب به جامعه هدف ارائه می شود.

محمد مهدی امیری رئیس مرکز پذیرش و هماهنگی سازمان بهزیستی کشور نیز در آیین افتتاح این اداره ، هدف از افتتاح دفاتر پذیرش و هماهنگی ارائه خدمت و رضایت مندی ارباب رجوع دانست و بیان کرد :یکی از برنامه های مهم سازمان بهزیستی پاسخگویی به ارباب رجوع و افرادی است که  که به هر دلیل نیازمند ارائه خدمات هستند .

وی اظهار داشت : ادارات پذیرش و هماهنگی باید با طبقه بندی مراجعات و درخواست های ارباب رجوع و ارجاع به واحدهای مختلف وهمچنین  ارتقاء کیفی ارائه خدمات برای کاهش تمرکز گرایی در مراکز اقدام نمایند .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک