امروز : چهارشنبه, 01 خرداد 1398

تشکیل کارگروه تخصصی بررسی آسیب‌های اجتماعی استان هرمزگان

نشست کارگروه تخصصی بررسی آسیب‌های اجتماعی بر اساس نیاز واقعی استان و با هدف ارائه راهکارهای مناسب جهت پیشگری جدی از آسیب‌های موجود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان هرمزگان؛ جلسه کارگروه تخصصی آسیب‌های اجتماعی بر اساس نیاز واقعی استان و با هدف ارائه راهکارهای مناسب جهت پیشگری جدی از آسیب‌های اجتماعی، در محل سالن جلسات مرکز علمی کاربردی بهزیستی تشکیل شد.

در این جلسه، غلامحسین رنجبر؛ مدیرکل بهزیستی استان هرمزگان گفت:  بهزیستی تنها دستگاهی است که بصورت تخصصی درجهت پیشگیری وساماندهی آسیبهای اجتماعی فعالیت می کند.

وی افزود: آسیب‌های اجتماعی می‌تواند جامعه را با چالش های متعددی روبرو سازد و بر وضعیت سلامت جسمی و رو‌انی آحاد جامعه تأثیر سوء داشته باشد و سطح کیفیت زندگی را کاهش دهد. بر همین اساس، تشکیل کارگروه تخصصی آسیب‌های اجتماعی بنا به پیشنهاد اداره کل بهزیستی استان در دستورکار قرار گرفت.

رنجبر ادامه داد: بنا بر وضعیت موجود جامعه و به ویژه آسیب‌های اجتماعی در استان هرمزگان ضرورت دارد این کارگروه تخصصی، با بررسی زوایای مختلف، راهکار اثربخشی در جهت بهبود کیفیت زندگی مردم به جامعه بومی ارائه کند.

شایان  ذکر است، در این جلسه برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی پیشنهاداتی از جمله استفاده از ظرفیت نخبگان، همکاری با کارگروه‌های اجتماعی در استان، استفاده از پتانسیل استان در گسترش فضای شادی و نشاط در جامعه و شناسایی مشکلات استان و ارائه راهکار در این خصوص، مطرح شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک