امروز : دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398

نشست معاونین امور توانبخشی بهزیستی استان ها در بندرعباس

 

در حاشیه برگزاری دوره آموزشی منطقه ای مدیریت اختلال استرس پس از بلایا و حوادث در بندرعباس ، معاونین امور توانبخشی بهزیستی منطقه 5 کشوری ، طی نشستی به بررسی فعالیت های حوزه و تبادل تجربیات پرداختند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ در این نشست آمنه همت ، ضمن خیر مقدم به میهمانان گفت : ما در استان هرمزگان به دنبال گسترش خدمات و تقویت سازمان های مردم نهاد هستیم .

معاونت امور توانبخشی بهزیستی هرمزگان با ارائه توضیحی در خصوص جامعه تحت پوشش حوزه توانبخشی بهزیستی استان و عملکرد استان در خدمت رسانی مطلوب به این عزیزان ، کمبود اعتبارات در زمینه خرید لوازم توانبخشی و بهداشتی به معلولین را یکی از چالش های عمده در این حوزه برشمرد و تصریح کرد : محرومیت این استان و قرار گرفتن در شرایط جوی نامناسب یکی از مشکلات و معضلات کاهش عمر مفید وسایل توانبخشی می باشد.

وی اظهار داشت: تمام سعی خود را بکارگرفته ایم تا از ظرفیت ها و منابع موجود درارائه خدمت رسانی مطلوب و شایسته به افراد دارای معلولیت بهره ببریم.

معاون توانبخشی بهزیستی هرمزگان افزود: لازم است تمام اهتمام خود را برای تغییر نگاه مسئولین نسبت به افراد  دارای معلولیت فراهم آوریم.

معاون توانبخشی بهزیستی استان فارس نیز در این نشست با ارائه خلاصه ای از عملکرد حوزه توانبخشی بیان داشت : یکی از موضوعات مهم که در توانبخشی مغفول مانده موضوع خدمات مددکاری اجتماعی یا همان عدم استفاده از کلینیک های مددکاری اجتماعی می باشد که باید این مهم در دستور کار مسئولین برای ارائه خدمات در دسترس تر برای افراد دارای معلولیت قرار گیرد.

گفتنی است در این نشست معاونین به بررسی چالش ها و موانع پیش روی حوزه امور توانبخشی پرداخته و ضمن تبادل تجربیات در این خصوص بحث و تبادل نظر کردند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک