امروز : دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398

برگزاری دوره آموزشی منطقه ای مدیریت اختلال استرس پس از بلایا و حوادث در بندرعباس

 
 
دوره آموزشی منطقه ای مدیریت اختلال استرس پس از بلایا و حوادث با حضور کارشناسان امور توانبخشی استان های هرمزگان ، ایلام ، خوزستان،  فارس ، بوشهر و چهار محال و بختیاری صبح امروز در بندرعباس آغاز بکار کرد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ این دوره آموزشی با حضور نماینده سازمان مددکاران و نیکوکاران ASB کشور آلمان برگزار شده است.
غلامحسین رنجبر مدیر کل بهزیستی هرمزگان در مراسم افتتاح این دوره ، ضمن معرفی ظرفیت های استان هرمزگان ، بندرعباس را پایتخت اقتصادی ایران دانست و توضیحاتی در خصوص فعالیت های بهزیستی استان به ویژه در حوزه توانبخشی ارائه داد.
رنجبر حضور نماینده سازمان مددکاران و نیکوکاران کشور آلمان در هرمزگان را فرصتی ارزشمند برای انتقال تجارب قلمداد کرد و گفت : برگزاری چنین دوره هایی در سطح کشورمی تواند نقش موثری در خدمات رسانی مطلوب به جامعه هدف سازمان داشته باشد.
مدیر کل بهزیستی هرمزگان به انعقاد تفاهم نامه همکاری دو ساله سازمان بهزیستی کشور در زمینه تحقیقاتی ، آموزشی و اجتماعی با سازمان مددکاران و نیکوکاران ASBکشور آلمان اشاره داشت و افزود : برگزاری دوره آموزشی منطقه ای مدیریت اختلال استرس پس از بلایا و حوادث به میزبانی بهزیستی هرمزگان در راستای اجرای همین تفاهم نامه است.
 
گفتنی است در این دوره، در خصوص مفاهیم استرس ، مفاهیم حوادث و بلایا و تکنیک های استرس توضیحاتی ارائه شد .
آشنایی با اختلال استرس پس از حوادث ، بلایا و حوادث ناگوار ، پیشگیری از اختلالات روحی روانی افراد تحت پوشش پس از بلایا از مباحث روز یک شنبه این دوره آموزشی است.
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک