امروز : دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398

کارگاه آموزشی ویژه مشاوران و روانشناسان اداره کل بهزیستی استان هرمزگان با موضوع نماز

با حضور جمعی از مشاوران و روان شناسان و با برنامه ریزی و هماهنگی اداره کل بهزیستی استان وهمکاری ستاداقامه نمازاستان ، کارگاه آموزشی ویژه مشاوران و روانشناسان اداره کل بهزیستی استان با موضوع نماز درسالن اجتماعات اداره کل بهزیستی استان هرمزگان برگزار گردید.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان هرمزگان ، سازمان بهزیستی به منظور بالابردن مهارت و تخصصی تر شدن فعالیتهای خود به صورت دوره ای اقدام به آموزش جلسات حرفه ای برای مشاوران مراکز مشاوره ، صدای مشاور ۱۴۸۰ و اورژانس اجتماعی خود می نماید .  

به همین منظور دوره آموزشی مذکور براساس تفاهمنامه منعقد شده بین سازمان بهزیستی و ستاد اقامه نماز استان مبنی بر برگزاری نشست آموزشی، توجیهی با موضوع نماز برگزار گردید .

در این جلسه حجه الاسلام و المسلمین ترابی به عنوان مدرس تخصصی نماز در خصوص جایگاه نماز و نقش خانواده در شکل گیری شخصیت انسانها مطالبی را عنوان نمود. 

وی در ادامه سخنان خود ضمن ارائه آموزش ها و راهکارهای مناسب جهت ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز بر ارزش و اهمیت این فریضه مقدس و الهی تأکید نمود و از مشاوران و روان شناسان خواست تا با بکارگیری روش ها و امکانات مناسب و با استفاده از علم روان شناسی به ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در جامعه و در بین اقشار مختلف خصوصاً نوجوانان و جوانان، بپردازند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک