امروز : دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398

بررسی فرایند شناسایی جامعه هدف فاقد مسکن در بندرعباس

نشست هم اندیشی با موضوع بررسی فرایند شناسایی جامعه هدف فاقد مسکن و رفع چالشها و موانع پیش رو ویژه مددکاران اجتماعی و کارشناسان مسئول حوزه های تخصصی با حضور موسی رمضانی نژاد رییس اداره هماهنگی موسسات غیردولتی، اشتغال و مشارکت های مردمی بهزیستی استان در محل سالن اجتماعات اداره بهزیستی بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان؛ در این نشست موسی رمضانی نژاد رییس اداره هماهنگی موسسات غیردولتی، اشتغال و مشارکت های مردمی بهزیستی استان در این نشست اظهار داشت:تامین مسکن همه اقشار تحت پوشش به ویژه افراد دارای معلولیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تامین مسکن از اولویت های بهزیستی در کشور است.

رمضانی نژاد با بیان اینکه مساله ازدواج را نیز باید در مقوله توانمند سازی بگنجانیم افزود:در این زمینه نیز باید همه تلاش و کوشش خویش را به کار ببندیم .

رییس اداره هماهنگی موسسات غیردولتی، اشتغال و مشارکت های مردمی بهزیستی استان گفت:در بحث مسکن اولویت با افرادی است که دارای زمین در روستای محل سکونت هستند ومسکن غیر مقاوم دارند که باید شناسایی شوند و به واحد مسکن معرفی گردندتا با هماهنگی بنیادمسکن جهت انجام اقداما ت فوری دراولویت قرارگیرند.

 موسی رمضانی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود گفت:به یاری خیرین بنیاد مسکن،استفاده از فرصت ها و فضای مددکاری و جلب حرکت های خداپسندانه می توان قدم های بزرگی در جهت التیام مشکلات مسکن اقشار آسیب پذیر  جامعه برداشت.

 گفتنی است در ادامه این نشست چالشها و موانع پیش روی مسکن مددجویان بررسی و بحث و تبادل نظر و هم اندیشی با مددکاران اجتماعی حاضر در این نشست صورت گرفت .

رئیس اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس نیز توانمندی را یکی از کلید واژه های مهم و اساسی سازمان بهزیستی عنوان کرد و اظهار داشت : در همین راستا باید به دو مقوله مسکن و اشتغال جامعه هدف تحت پوشش بیش از پیش اهمیت بدهیم .

وی ادامه داد:تامین مسکن معلولین از برنامه های مهم سازمان بهزیستی محسوب می گردد.که باید با جدیت و تلاش بیشتری از سوی مددکاران اجتماعی پیگیری و در دستور کار قرار گیرد.

هادی مرادی گفت:بهزیستی بندرعباس از ظرفیت و پتانسیل خوبی در این زمینه برخوردار است و شرایط و بستر را به گونه ای فراهم نموده ایم که بتوان زیر ساختهای لازم را برای این امر مهیا نمود .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک