امروز : یکشنبه, 30 دی 1397

برگزاری شورای معاونین بهزیستی استان در شهرستان بستک

جلسه شورای معاونین بهزیستی استان با حضور مدیرکل و معاونین حوزه های مختلف بهزیستی، فرماندار شهرستان، رییس و کارشناسان بهزیستی شهرستان بستک و جمعی از خیرین نیکوکار در سالن جلسات اداره بهزیستی شهرستان بستک برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ در این جلسه ضمن معرفی دستاوردها و عملکرد بهزیستی شهرستان بستک در شهرستان به بررسی مسائل و مشکلات مددجویان شهرستان، نحوه خدمات رسانی به آنان و ارزیابی عملکرد بهزیستی پرداخته شد .

مدیرکل بهزیستی استان هرمزگان با اشاره به اهمیت و ضرورت همراهی خیرین و دستگاهها با بهزیستی در دستیابی به اهداف ، اظهار داشت: بهزیستی به عنوان یک نهاد حمایتی در کشور شناخته شده اما حیطه فعالیت این نهاد بسیار وسیع و امکان خدمات رسانی به همه اقشار بسیار سخت می باشد.

بنابراین حضور خیرین بزرگوار و نهادهای دیگر همکاری کننده نقش تعیین کننده ای در تسریع خدمت رسانی به جامعه هدف دارد.

وی در پایان از اقدامات و خدمات بهزیستی شهرستان بستک و همکاری خیرین بزرگوار ابراز خرسندی نموده و مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام نمود.

حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک نیز پس از جمع بندی گزارش و عملکرد بهزیستی در سطح شهرستان از خدمات این نهاد تقدیر و تشکر کرده و ابراز امیدواری کرد: با این روحیه کاری قطعا خدمات رسانی به نحو احسن انجام خواهد شد.

وی همچنین خواستار نگاه ویژه مسئولین بهزیستی استان به مردم شریف شهرستان بستک شدند.

در پایان جلسه نیز از خیرین نیکوکار تقدیر و تشکر به عمل آمد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی