امروز : چهارشنبه, 01 خرداد 1398

دیدار مدیر کل بهزیستی استان با فرماندار شهرستان جاسک

در سفر یک روزه مدیر کل بهزیستی هرمزگان به شهرستان جاسک به منظور سخنرانی ، دیدار مردمی ، رسیدگی به درخواست ها و رفع مشکلات جامعه هدف بهزیستی و مراجعین، وی در ابتدا دیداری با فرماندار شهرستان جاسک داشتند .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک در این دیدار با تقدیر از فعالیت های موثر بهزیستی در شهرستان گفت : مشاوره قبل از ازدواج و کاهش آسیب های اجتماعی را در برنامه های بهزیستی قرار دهید .

رادمهر همچنین بر ضرورت برگزاری آموزش تاب آوری و مشاوره در شهرستان تاکید کرد و افزود : لازم است آموزش ها را قوی و مشاوره هارا فعال تر کنیم.

وی ازدواج فامیلی را عاملی برای تولد فرزندان معلول در شهرستان دانست و اظهار داشت : ضروری است در این خصوص با فرهنگ سازی و کاهش میزان ازدواج های فامیلی ،گامی موثر در کاهش معلولیت ها برداشته شود .

فرماندار همچنین فعالیت سمن های اجتماعی را در شهرستان کم رنگ دانسته و تصریح کرد : باید جوانان بیشتر به سمت تشکیل سمن های اجتماعی بروند و بهزیستی هم سمن های ثبت شده را حمایت خواهد کرد.

وی درادامه خواستار ارائه خدمات و رسیدگی به وضعیت معلولین شد و بر ضرورت مقاوم سازی منازل مسکونی ، ایجاد مسکن برای خانواده های تحت پوشش و همچنین راه اندازی مرکز توانبخشی و مشاوره خانواده تاکید کرد .

مدیرکل بهزیستی استان نیز در این دیدار با ارائه عملکرد و فعالیت های تخصصی بهزیستی در استان ، توانمندسازی مددجویان، ایجاد اشتغال ، کاهش آسیب های اجتماعی و تامین مسکن مناسب را از اولویت های بهزیستی عنوان کرد .

غلامحسین رنجبر از راه اندازی مرکز روزانه توانبخشی در جاسک خبر داد و گفت : باهمکاری فرمانداری شهرستان مرکز توانبخشی روزانه را در جاسک فعال می کنیم .

وی افزود : با راه اندازی این مرکز خدمات بیشتری به معلولین ارائه و در جهت آموزش و آگاهسازی قدم های موثرتری برداشته خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک