بادبادکها در آسمان بندرعباس به پرواز درآمدند

بادبادکها در آسمان بندرعباس به پرواز درآمدند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛به مناسبت 16مهرماه ، روز جهانی کودک و با حضور کودکان و خانواده های آنها ، صدها بادبادک رنگی بر فراز آسمان نیلگون بندرعباس به پرواز در آمد .
مدیر کل بهزیستی هرمزگان ، هدف از برگزاری این مراسم را ایجاد نشاط وافزایش روحیه خودباوری و خلاقیت در کودکان عنوان کرد و اظهار داشت : درهرمزگان 421 مهدکودک فعال هستند که به بیش از 17625 کودک خدمات آموزشی ارائه می دهند.
غلامحسین رنجبر از آغاز اجرای طرح ارائه یک وعده غذای گرم به کودکان روستامهدها و مهدهای حاشیه ای در 18 مهرماه روز " کودک، آموزش، سلامت و ایمنی " خبرداد و افزود : در سال گذشته 12034 کودک از خدمات این طرح بهره مند شدند.
وی استقرار بازارچه خیریه فروش موادغذایی توسط مدیران مهدهای کودک که مواد خوراکی با رنگهای نارنجی، بنفش،زرد و سبز تهیه شده بودند را از دیگر برنامه های این مراسم عنوان کرد و افزود : این اقدام نوعی الگو سازی در کودکان و نهادینه کردن کمک به همنوع و یاری رساندن به اقشار آسیب پذیر جامعه در کودکان است.
گفتنی است مراسم پرواز بادبادک ها با همکاری کانون توسعه و همیاری مهدهای کودک استان، فرمانداری، پلیس راهور ، نیروی انتظامی ، اورژانس ، شهرداری و صدا و سیما برگزار شد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1