موازی کاری موجب هدر رفت منابع اعتباری است

مدیر کل بهزیستی استان درجلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدرشهرستان رودان عنوان کرد:

موازی کاری موجب هدر رفت منابع اعتباری است

 

 

جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر با حضور نیک طبع معاون سیاسی فرمانداری ،ابراهیم فرهادی نیا دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر ، غلامحسین رنجبر مدیر کل بهزیستی ، حمیده بازگشا جاودان رئیس اداره بهزیستی و دستگاه های عضو در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ کورش نیک طبع معاون سیاسی فرماندار ضمن خیر مقدم به تبین اهداف جلسه و بررسی مصوبات جلسه قبل پرداخت .

وی همچنین  خواستار جدیت و همکاری دستگاههای اجرایی در اجرای برنامه مبارزه با مواد مخدرشد و خواست از انجام موازی کاری دوری کنند.

غلامحسین رنجبر مدیرکل بهزیستی نیز به بیان اهداف و رسالت بهزیستی در پیشگیری از اعتیاد و کاهش آسیب  پرداخت

وی همچنین به بیان اهداف کمی و کیفی و برنامه های در حال اجرا در شهرستان  رودان پرداخت و خواستار همکاری دستگاه با سازمان  بهزیستی شد که با انجام موازی کاری موجب هدر رفت منابع اعتباری خواهد شد.

در ادامه فرهادی نیا دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر  به بیان برنامه های در حال اجرا در شهرستان  و استان پرداخت .

وی همچنین افزود در راستای مبارزه با مواد مخدرگفت : باید از ظرفیت دیگر بخش ها از جمله خیرین ، مراکز علمی و آموزشی، مشارکت های مردمی ، سازمانهای مردم نهاد و  ... نیز استفاده کرد.

فرهادی نیا افزود: مقابله، درمان و کارفرهنگی سه رکن اصلی و اساسی مبارزه با مواد مخدر است که به هم پیوسته است و باید در این موضوعات کار شود.

وی اجتماعی و مردمی کردن بحث مبارزه با مواد مخدر و کاهش آسیب های ناشی از آن را از اصلی ترین رویکرد دولت تدبیر وامید در امر مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1