امروز : سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398

تکریم سالمندان در بندرعباس

مدیر کل بهزیستی هرمزگان و جمعی از مسئولین استان و شهرستان بندرعباس همزمان با نهم مهرماه ، روز سالمند، از سرای سالمندان لقمان حکیم بندرعباس دیدن کردند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ در این بازدید که با حضور مدیر کل بهزیستی استان هرمزگان ، مدیر درمان تامین اجتماعی استان ، شرکت نفت ، شهردار شهرتازیان و معاونین و مسئولین اداره کل بهزیستی استان و شهرستان بندرعباس همراه بود ، سالمندان با اهدای گل و شیرینی مورد تکریم قرار گرفتند.

غلامحسین رنجبر مدیر کل بهزیستی استان هرمزگان ، هدف از این اقدام را تجلیل و تکریم سالمندان و ایجاد احترام و ارتباط صمیمانه با این گنجینه های ارزشمند ذکر کرد و افزود: احترام به سالخوردگان و ارزش گذاری به بزرگان یکی از جلوه های فرهنگ و اخلاق اسلامی است که در آموزه های دینی به کرات سفارش شده است.

رنجبر با استماع گزارش عملکرد و مسائل موجود از سوی عیسی واحدی مدیر مرکز با اذعان به مشکلات موجود و نا کافی بودن اعتبارات دولتی برای حمایت کامل از مرکز در بحث یارانه ها بر ضرورت همراهی و همکاری دیگر مسئولین و خیرین تاکید کرد و از شهردار شهر تازیان خواست همچون گذشته همراه سالمندان باشند تا بتوان در مرکزی مناسب و شایسته شان و کرامت سالمندان خدماتی مطلوب به این عزیزان ارائه داد.

قول مساعد شهردار شهر تازیان برای اختصاص زمین برای احداث مرکزی مناسب ودر خورشان سالمندان ، مژده ای برای این عزیزان در نهم مهرماه 97 (مصادف با روز سالمند ) بود.

گفتنی است در پایان این دیدار از خدمات صادقانه و بی منت مدیر و کارکنان سرای سالمندان لقمان حکیم با اهدای گل تجلیل شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک