امروز : یکشنبه, 28 بهمن 1397

تکریم سالمندان در بندرعباس

مدیر کل بهزیستی هرمزگان و جمعی از مسئولین استان و شهرستان بندرعباس همزمان با نهم مهرماه ، روز سالمند، از سرای سالمندان لقمان حکیم بندرعباس دیدن کردند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ در این بازدید که با حضور مدیر کل بهزیستی استان هرمزگان ، مدیر درمان تامین اجتماعی استان ، شرکت نفت ، شهردار شهرتازیان و معاونین و مسئولین اداره کل بهزیستی استان و شهرستان بندرعباس همراه بود ، سالمندان با اهدای گل و شیرینی مورد تکریم قرار گرفتند.

غلامحسین رنجبر مدیر کل بهزیستی استان هرمزگان ، هدف از این اقدام را تجلیل و تکریم سالمندان و ایجاد احترام و ارتباط صمیمانه با این گنجینه های ارزشمند ذکر کرد و افزود: احترام به سالخوردگان و ارزش گذاری به بزرگان یکی از جلوه های فرهنگ و اخلاق اسلامی است که در آموزه های دینی به کرات سفارش شده است.

رنجبر با استماع گزارش عملکرد و مسائل موجود از سوی عیسی واحدی مدیر مرکز با اذعان به مشکلات موجود و نا کافی بودن اعتبارات دولتی برای حمایت کامل از مرکز در بحث یارانه ها بر ضرورت همراهی و همکاری دیگر مسئولین و خیرین تاکید کرد و از شهردار شهر تازیان خواست همچون گذشته همراه سالمندان باشند تا بتوان در مرکزی مناسب و شایسته شان و کرامت سالمندان خدماتی مطلوب به این عزیزان ارائه داد.

قول مساعد شهردار شهر تازیان برای اختصاص زمین برای احداث مرکزی مناسب ودر خورشان سالمندان ، مژده ای برای این عزیزان در نهم مهرماه 97 (مصادف با روز سالمند ) بود.

گفتنی است در پایان این دیدار از خدمات صادقانه و بی منت مدیر و کارکنان سرای سالمندان لقمان حکیم با اهدای گل تجلیل شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی