برگزاری دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت بهزیستی هرمزگان

دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت بهزیستی هرمزگان با حضور مهندس دولتی معاون منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در دفتر مدیریت این اداره  کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ غلامحسین رنجبر در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت شهادت هموطنان در حادثه تروریستی اهواز با اشاره به خدمات متنوع گسترده در بهزیستی گفت: خدمات بهزیستی نیاز جامعه امروزی است .

مدیر کل بهزیستی هرمزگان اظهار داشت : سازمان بهزیستی بزرگترین سازمان اجتماعی کشور است و فعالیتهای متنوعی را در حوزه های مختلف ارائه می د هد که طیف وسیعی از جامعه را در بر می گیرد.

وی ارائه خدمات تخصصی شامل خدمات توانبخشی ، حمایتی ، پیشگیری از اعتیاد ، بازپروری ، پیشگیری از معلولیتها و آسیبهای اجتماعی و نیز کمک به تامین حداقل نیازهای اساسی گروه های کم در آمد را بخشی از ماموریتهای بهزیستی عنوان کرد و گفت : اعتبارات ملی جوابگوی ارائه مطلوب همه این خدمات نبوده و لازم است مسئولین ارشد استان و سازمان برنامه و بودجه در اعتبارات استانی حمایتهای بیشتری از بهزیستی داشته باشند.

رنجبر از واگذاری بیش از 90 درصد فعالیتها به بخش غیر دولتی خبر داد و گفت : بهزیستی بر عملکرد آنها نظارت دارد .

مدیر کل بهزیستی استان در بخش دیگری از سخنان خود به پایین بودن حقوق و دستمزد کارکنان در بهزیستی اشاره داشت و یادآور شد : پرسنل بهزیستی به نسبت خیلی از دستگاه ها کمترین حقوق و مزایا را دریافت می کنند اما همواره با عشق و صادقانه خدمات را به جامعه هدف ارائه می دهند.

غلامحسین رنجبر همچنین از حضور و همراهی رئیس و مجموعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با هداف سازمان تقدیر کرد.

مهندس دولتی معاون منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس و تسلیت حادثه تروریستی اهواز ، نظام اداری را یکی از مهمترین نظام های سیاسی در هر کشور قلمداد کرد و گفت : ناکار آمدی ، عدم شفافیت و عدم پاسخگویی نظام اداری همه نظام های اقتصادی ، فرهنگی، اجتماعی و کلیه حوزه ها در جامعه را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

وی بر پاسخگو بودن نظام اداری تاکید کرد و بیان داشت : نظام اداره بوجود نیامده مگر برای پاسخگویی.

دولتی استقرار چرخه ارزیابی مدیریت عملکرد در دستگاه ها را یکی از مهمترین راهکارها در راستای حفظ انعطاف پذیری و اصلاح پذیری نظام اداری دانست.

مهندس دولتی گفت : سازمان بهزیستی دستگاهی حمایتی است که با ارائه خدمات تخصصی و منحصر به فرد خلا های جامعه را پر می کند و افرادی که در این عرصه فعالیت و تلاش می کنند انسانهایی با عشق و علاقه هستند که علیرغم دریافتی بسیار پایین با نهایت اهتمام و صادقانه خدمات ارزنده و شایسته ای را به جامعه هدف ارائه می کنند.

معاون منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اظهار داشت : حوزه هایی که بهزیستی متولی آن است از گستردگی بالایی برخوردار است و باید با تقویت این مجموعه شرایط ارائه خدمات بیشتر از قبل فراهم گردد.

دولتی با بیان اینکه عموم و حتی برخی مسئولین از خدمات گسترده این مجموعه بی اطلاع هستند توصیه کرد لازم است در جلسات مهم استانی با ارائه عملکرد و خدمات ، ماموریتهای بهزیستی به مسئولین شناسانده شود.

معاون منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در پایان با تقدیر از همت و تلاش مدیر ، مسئولین و کارکنان بهزیستی تصریح کرد : وظیفه ما پشتیبانی است و ما حتما این کار را خواهیم کرد و در حد توان مدافع حقوق شما خواهیم بود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1