حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار بندرعباس در مرکز معلولین ذهنی حبیب ابن مظاهر

همزمان با اعیاد شعبانیه معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار بندرعباس با حضور در مرکز نگهداری معلولین ذهنی حبیب ابن مظاهر با غلامحسین رنجبر سرپرست بهزیستی استان هرمزگان و مسئولین مرکز نگهداری معلولین ذهنی حبیب ابن مظاهر دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ در این نشست غلامحسین رنجبر با تبریک اعیاد شعبانیه ضمن قدردانی از حضور ابراهیمی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار بندرعباس در مرکز اظهار داشت: مراکز نگهداری آبروی سازمان بهزیستی هستند که باید با دید دلسوزانه و متعدانه به آنها نگاه کرد چرا که خدمت گیرندگان این مراکز همه امید شان اول خداوند سپس مسئولین بهزیستی می باشند و همه  ما در قبال آنها مسئولیم و موظف هستیم جامعه هدف را با هر شرایطی که دارا باشند پذیرش نموده و تکریم نماییم .

غلامحسین رنجبر اشاره کرد: وضعیت کنونی اقتصاد کشور و همچنین اعتبارات دولتی سازمان پاسخگوی رفع معضلات و مشکلات حال حاضر مراکز تحت نظارت نمی باشد و باید در این راستا از حمایت و ظرفیت خیرین و سازمانهای متولی بهره ببریم .

مدیر کل بهزیستی استان عنوان کرد:کلیه فعالیت ها در سازمان بهزیستی باید در راستای ارائه خدمات به جامعه هدف انجام پذیرد و باید بر اساس دستورالعمل های اجرایی و برابر قانون و خط مشی که منطبق با اهداف سازمان می باشد به چشم انداز آینده نظر داشت .

در ادامه این نشست ابراهیمی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار نیز با تبریک و تهنیت اعیاد پیش رو اذعان داشت:کار در بهزیستی مقدس است .

وی با اشاره به سختی کار در بهزیستی خدمت به اقشار تحت پوشش بهزیستی را مسئله ای از جانب پروردگار قلمداد و بر همراهی مجموعه فرمانداری با اعضا هئیات امنا مرکز نگهداری معلولین ذهنی حبیب ابن مظاهر با بهزیستی تاکید نمود.

ابراهیمی اضافه کرد: نگاه سازمان بهزیستی باید به مجموعه معلولین ذهنی حبیب ابن مظاهر یک نگاه خاص و ویژه باشد چرا که این افراد دارای شرایط خاص و طاقت فرسایی می باشند و در صورت عدم حمایت سازمان بهزیستی از این افراد در معرض آسیب قرار می گیرند .

 ابراهیمی معاون سیاسی ،امنیتی و  اجتماعی فرماندار ادامه داد:سازمان بهزیستی به عنوان متولی اصلی نگهداری و درمان اینگونه افراد باید همه تلاش و کوشش خویش را بکار گیرند تا این معلولین هیچ گونه کمبودی نداشته باشند.

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار بندرعباس به مقایسه شرایط قبل وحال حاضر مرکز اشاره کرد و گفت: افراد موجود در این مجموعه نیازمند حمایت و یاری مسئولین می باشند

 فرزاد ابراهیمی یاد اور شد : مراکز غیر دولتی و موسسات خیریه بازوان پرتوان بهزیستی می باشند و اظهار داشت کمک و مساعدت به معلولین این مرکز باید در اولویت قرار گیرد .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1