بازگشت افتخار آفرین هنرمندان گروه تئاترمعلولین به بندرعباس

مدیر کل بهزیستی هرمزگان از هنرمندان گروه هنری در فرودگاه بندرعباس استقبال کرد .

غلامحسین رنجبر سرپرست بهزیستی هرمزگان با همراهی آمنه همت معاون توانبخشی بهزیستی استان و هادی مرادی سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس ضمن بازگشت افتخار آفرین گروه های هنری از هنرمندان گروه تئاترمعلولین آرتا فرین بندرعباس و آنامیس میناب در محل فرودگاه این شهرستان استقبال به عمل آورد.

غلامحسین رنجبر با تبریک اعیاد مسعود و فرخنده شعبانیه اظهار داشت:  بسی مایه مباهات و خرسندی و مسرت است که همواره معلولین با کوله باری از موفقیت و سر افرازی افتخارات ارزشمندی را برای استان هرمزگان و جامعه معلولین به ارمغان می آورند .

وی اضافه کرد:توانمندی ها و پتانسیل بالقوه در معلولین را نباید دست کم بگیریم چرا که معلولین عزیز در همه عرصه ها ثابت کرده اند که از ظرفیت های خوبی برخوردار هستند و همه مسئولین باید تلاش و همت مضاعف بکار گیرند تا از توانمندی های معلولین در زمینه های مختلف اجتماع استفاده شود.

 غلامحسین رنجبرادامه داد:این جشنواره با هدف ایجاد خودباوری و تغییر زاویه دید مسئولین و مردم به جامعه معلولین و شناخت توانمندی ها و ایجاد زمینه حضور آنان در اجتماع برگزار می شود.

در این مراسم غلامحسین رنجبر با اهدا شاخه های  گل از هنرمندان جشنواره تئاتر معلولین تجلیل و قدردانی نمود .

گفتنی است ششمین جشنواره تئاتر منطقه ای معلولین خلیج فارس از 26 لغایت 29 فروردین ماه سالجاری در شهرستان یاسوج برگزار گردید.

سه نماینده از استان هرمزگان در این جشنواره حضور داشتند که باکسب  عناوین برتر در بخش های مختلف خوش درخشیدند .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1