برگزاری گردهمایی دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان هرمزگان

یکصد و پنجاه ویکمین گردهمایی دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان هرمزگان با حضور حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان به میزبانی بهزیستی هرمزگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ در این گردهمایی که با دستور کار ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در سال 96 برگزار شد ، حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد با تبریک پیشاپیش عید بزرگ مبعث و اعیاد گذشته و پیش رو در دو ماه مبارک رجب و شعبان ؛ با اشاره به اهمیت میلاد باسعادت حضرت ولی عصر،امام زمان (عج) در فرهنگ دینی و مذهبی شیعیان ، خواستار اهتمام ویژه اعضا برای بزرگداشت و برگزاری باشکوه جشن های این میلاد مسعود در تمام استان شد.
مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان در ادامه به اهمیت دو نعمت ارزشمند (( امنیت و معیشت و رفاه مردم )) اشاره داشت وتصریح کرد : اگر به این دونعمت آسیبی وارد شود کشور ، نظام ، انقلاب و مذهب دچار آسیب خواهدشد پس لازم است این دو نعمت را تاپای جان حفاظت و حراست کنیم.
وی گفت : در این بین امنیت در اولویت قرار دارد که بحمدالله به برکت انقلاب اسلامی و حاکمیت ولی فقیه ، کشور ایران در بین همه کشورها به ویژه کشورهای خاورمیانه سرآمد است .
حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد به توطئه های دشمن برای ایجاد ناامنی و تجزیه کشور اشاره داشت و گفت : ملت ایران باید هوشیار باشند و تحت تاثیر فضای مسموم تبلیغاتی دشمنان قسم خورده ایران قرار نگیرند.
وی در ادامه از میان مثلث شوم دشمنان علیه انقلاب اسلامی ، آل سعود را ننگی برای دنیای اسلام و مسلمین دانست و نابودی این رژیم منحوس را به برکت میلاد باسعادت امام عصر (عج ) آرزو کرد.
مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تاکید بر قدردانی از امنیت موجود ، به مدیران توصیه کرد در خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر و ایجاد رفاه و معیشت مردم بیش از پیش کوشا باشند.
در این گردهمایی همچنین حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین رازمند دبیر شورای فرهنگی بهزیستی هرمزگان ضمن خیر مقدم به حاضرین ، به ارائه عملکرد فعالیت های انجام گرفته بهزیستی هرمزگان در راستای اجرای تفاهم نامه سازمان بهزیستی کشور و ستاد اقامه نماز استان در سال 96 پرداخت.
در پایان از سه نفر از روسای فعال ادارات بهزیستی شهرستان ها با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1